Orange to firma pełna Superbohaterów - Fundacja Orange

Orange to firma pełna Superbohaterów

Przeszło 200 osób z Orange Polska zaangażowaliśmy w akcję "Biegający Superbohaterowie".

Idea akcji była prosta - blisko 60 pracowników Orange wystartowało w drużynie Fundacji Orange w jednym z największych polskich biegów masowych - Biegnij Warszawo. Każdy z nich miał osobne cele ale motywacja dla wszystkich była wspólna - promować pomaganie.

Wszyscy pracownicy Orange przez blisko 3 tygodnie mogli typować ich wyniki, jednocześnie zasilając cel charytatywny akcji. Bo organizując "Biegających Superbohaterów", zbieraliśmy niezbędne środki na organizację cyfrowych zajęć dla dzieci z małych miejscowości w warszawskim FabLabie.

...Udało się!

Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy Wam za zaangażowanie!