Aktualności - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Aktualności

Filtrowanie

Filtrowanie aktualności
 • Dołącz do akcji #jestnaswiecej

  AktualnościAktualności Fundacji

  Hejterzy są w internecie najgłośniejsi, ale wcale nie jest ich najwięcej. Dołącz do akcji i udowodnij, że hejt nie jest Ci obojętny. Przeciwstaw mu się razem z nami! Nie bój się stanąć w obronie tych, którzy są atakowani w sieci. Nie reagujesz na hejt, jest Ci obojętny? Okaż solidarność z ofiarami. Pokażmy, że #jestnaswiecej.

  Czytaj więcej - Dołącz do akcji #jestnaswiecej
 • Wolontariusze – czym skorupka …

  AktualnościWolontariat

  Wolontariusze, to ogromna siła naszej organizacji. Rocznie w pomaganie innym angażuje się ok 3 500 pracowników Orange Polska. Czy wiecie, że do wolontariatu zapraszamy także praktykantów? Dlaczego – bo uważamy, że działając społecznie uczymy się i poznajemy w podobny sposób jak w innych działaniach projektowych. Dodatkowo wpływamy na nasze otoczenie!

  Czytaj więcej - Wolontariusze – czym skorupka …
 • Rozpoczynamy nabór do iTech Woman!

  AktualnościFabLab powered by Orange

  Jesteś kobietą, która mieszka na Pomorzu i chcesz uczestniczyć w siedmiomiesięcznym programie? Zgłoś się do naszego bezpłatnego projektu, który organizujemy razem ze Stowarzyszeniem FabLab Gdańsk i zmień swoje życie

  Czytaj więcej - Rozpoczynamy nabór do iTech Woman!
 • Zadbaj o dziecięcy mózg.

  AktualnościAktualności Fundacji

  Kampania społeczna w ważnej sprawie. „Zadbaj o dziecięcy mózg!” - pomóż mu zachować umiar w używaniu technologii. Wprowadź zasady, dzięki którym cyfrowe urządzenia nie zaburzą rodzinnych relacji, a będą je wzbogacać w wartościowy i zrównoważony sposób.

  Czytaj więcej - Zadbaj o dziecięcy mózg.
 • Nowy projekt dla młodzieży z Krakowa.

  AktualnościFabLab powered by Orange

  Druk 3D, obsługa lasera CO2, projektowanie Arduino, szycie – to część umiejętności, które zdobędą uczestnicy projektu społecznego organizowanego w FabLab Kraków przy naszym wsparciu. Ruszył nabór chętnych – zgłaszajcie się koniecznie!

  Czytaj więcej - Nowy projekt dla młodzieży z Krakowa.
 • Wracamy do FabLabów!

  FabLab powered by Orange

  Następuje od dawna wyczekiwana chwila – po wielu tygodniach wracamy do FabLabów, oczywiście przy zachowaniu rygoru sanitarnego. Warszawa i Gdańsk już wyczekują gości i ruszają z pierwszymi warsztatami po przerwie

  Czytaj więcej - Wracamy do FabLabów!
 • Jak działaliśmy dla innych w trakcie pandemii [WYNIKI BADAŃ]

  Inne programyAktualności FundacjiWolontariat

  Mówienie o tym, że czas lockdownu podczas COVID-19 jest dla wielu osób trudny, jest truizmem. Pandemia jednak wyzwoliła w wielu osobach dobre cechy, które owocują wspieraniem innych, szczególnie tych, którzy są szczególnie zagrożeni skutkami wirusa.

  Czytaj więcej - Jak działaliśmy dla innych w trakcie pandemii [WYNIKI BADAŃ]
 • Jak Polacy pomagają w trakcie COVID-19? [LIVE 2.07 godz. 16:00]

  AktualnościInne programy

  60% Polaków zaangażowało się w pomoc potrzebującym w trakcie pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych badań. Wśród nich jest Ireneusz Dybziński, który złożył i przekazał 600 komputerów dla dzieci zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. To właśnie on będzie gościem specjalnym spotkania online współorganizowanego z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Adamem Bodnarem

  Czytaj więcej - Jak Polacy pomagają w trakcie COVID-19? [LIVE 2.07 godz. 16:00]
 • Wolontariusze na dobre i złe

  Wolontariat

  80 projektów wolontariackich, blisko 400 pracowników Orange zaangażowanych w pomaganie i prawie 15 tys. osób, do którzy trafiło ich wsparcie. Chociaż na początku epidemii myśleliśmy, że wolontariusze z Orange nie będą mogli działać, szybko udało się znaleźć „plan B” i być tam, gdzie było to potrzebne.

  Czytaj więcej - Wolontariusze na dobre i złe