Aktualności - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Aktualności

Filtrowanie

Filtrowanie aktualności
 • Witaj szkoło!

  AktualnościLekcja Enter#SuperKoderzyMegaMisja

  Powrót do szkoły, to nie tylko powrót do nauki, ale dla wielu też do przyjaciół i znajomych. Nie ma co ukrywać, że do szkoły idziemy z pewną niepewnością, ale też nadzieją, że uczyć się będziemy w dobrze znanych klasach, a nie tych wirtualnych.

  Czytaj więcej - Witaj szkoło!
 • Zgłoś się do konkursu i zostań Nauczycielem Jutr@

  AktualnościLekcja Enter#SuperKoderzyMegaMisja

  Do 10 września możecie zgłaszać kandydatury do nowego konkursu Nauczyciel Jutr@, który zainicjowała nasza fundacja. Towarzyszy on dobrze znanemu Nauczycielowi Roku, który od 20 lat organizuje redakcja Głosu Nauczycielskiego.

  Czytaj więcej - Zgłoś się do konkursu i zostań Nauczycielem Jutr@
 • Finał akcji Pomagajmy Gigabajtami

  AktualnościWolontariat

  W ostatniej edycji „Pomagajmy Gigabajtami” klienci Orange przekazali łącznie aż 600 tysięcy swoich niewykorzystanych gigabajtów. Zamieniamy je na wsparcie dla rodzinnych domów dziecka. Do 50 z nich właśnie trafia pula 100 tabletów. Po wakacjach wesprzemy rodziny w dbaniu o domowe zasady ekranowe. Dziękujemy partnerowi akcji – Fundacji Polki Mogą Wszystko.

  Czytaj więcej - Finał akcji Pomagajmy Gigabajtami
 • Wolontariusze z Orange – ludzie z pasją do pomagania

  AktualnościWolontariat

  Wolontariat w Orange to duże przedsięwzięcie, dużo wolontariuszy i działań, które niosą mnóstwo dobra. To też cała masa historii. Niedawno przybyło nam 100 kolejnych. O czym mowa? O akcjach społecznych, które wolontariusze – pracownicy Orange organizują co roku! W sumie w ostatnie działania włączyło się 672 wolontariuszy – zobaczcie jakie mieli pomysły na pomaganie.

  Czytaj więcej - Wolontariusze z Orange – ludzie z pasją do pomagania
 • Diamentowy i złoty Listek CSR dla Orange

  Aktualności Fundacji

  W czerwcu Orange został wyróżniony dwiema prestiżowymi nagrodami z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu - Diamentowym oraz Złotym Listkiem przyznawanym przez tygodnik Polityka razem z firmą Deloitte i Forum Odpowiedzialnego Biznesu

  Czytaj więcej - Diamentowy i złoty Listek CSR dla Orange
 • Finał AI for Youth

  Aktualności Fundacji

  Za nami wirtualny finał projektu AI for Youth. Mimo roku pełnego wyzwań, mamy co świętować. To ciekawe pomysły i nowe kompetencje uczestników tego projektu. Realizujemy go wspólnie z firmą Intel i Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym, aby wspierać uczniów i nauczycieli w lepszym rozumieniu zastosowań i możliwości sztucznej inteligencji (AI).

  Czytaj więcej - Finał AI for Youth
 • Sprawdź czy Twoja szkoła dostała się do MegaMisji / #SuperKoderów

  Aktualności#SuperKoderzyMegaMisja

  Komisje konkursowe miały nie lada zadanie – otrzymaliśmy ponad 1100 zgłoszeń! Od września kolejne 280 szkół będzie realizować nasze programy w szkołach z całej Polsce – również z terenów, które dotychczas rzadziej brały udział w naborze.

  Czytaj więcej - Sprawdź czy Twoja szkoła dostała się do MegaMisji / #SuperKoderów
 • Między pasją a zawodem. [PREMIERA RAPORTU & WYDARZENIE ONLINE]

  Aktualności Fundacji

  Jakie są największe wyzwania, z którymi mierzą się nauczycielki i nauczyciele? Jak pandemia wpłynęła na ich prestiż społeczny? Jak nauczyciele oceniają swój status, a co o ich pracy sądzą uczniowie i rodzice? Kto będzie uczył dzieci w przyszłości?

  Czytaj więcej - Między pasją a zawodem. [PREMIERA RAPORTU & WYDARZENIE ONLINE]
 • Nauczyciel Jutr@ - rusza nowy konkurs

  Aktualności Fundacji

  Starujemy z nową inicjatywą i razem z Głosem Nauczycielskim ogłaszamy konkurs towarzyszący dobrze znanemu Nauczycielowi Roku. Wyróżnienie to zdobędzie pedagog lub pedagożka, którzy pokonując wyzwania np. nauczania zdalnego, rozwijają swoje kompetencje, w tym kompetencje cyfrowe, sprawiając, że lekcje są bardziej nowoczesne, ciekawe i angażujące dla uczniów i uczennic.

  Czytaj więcej - Nauczyciel Jutr@ - rusza nowy konkurs
 • Digital Youth Forum 2021 nadchodzi

  #SuperKoderzyAktualności FundacjiMegaMisja

  Ależ nie możemy się doczekać! Już 10 czerwca odbędzie się kolejna edycja jednego z najciekawszych wydarzeń dla młodzieży. Forum organizowane jest już od 5 lat, a w tym roku – podobnie jak w zeszłym – całkowicie online.

  Czytaj więcej - Digital Youth Forum 2021 nadchodzi