Aktualności - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Aktualności

Filtrowanie

Filtrowanie aktualności
 • Dziękujemy Wam za zgłoszenia do Megamisji i #SuperKoderów!

  #SuperKoderzyAktualności FundacjiMegaMisja

  Zdalne nauczanie nie przeszkodziło Wam w zgłoszeniach do naszych programów – MegaMisji i #SuperKoderów. Ostatecznie trafiło do nas 1122 zgłoszeń! Jest to jeden z wyższych wyników w historii naszych programów!

  Czytaj więcej - Dziękujemy Wam za zgłoszenia do Megamisji i #SuperKoderów!
 • Gigabajty z serca

  Aktualności Fundacji

  Ruszyła kolejna edycja akcji Pomagajmy Gigabajtami, w której klienci Orange mogą przekazywać swoje nie wykorzystane gigabajty na szczytny cel. My zamienimy je na tablety dla dzieci z rodzinnych domów dziecka z darmowym dostępem do Internetu na 2 lata, aby mogły swobodnie uczestniczyć w zajęciach zdalnych. Wesprzemy je także w tym, aby z technologii umiały korzystać odpowiedzialnie i z umiarem.

  Czytaj więcej - Gigabajty z serca
 • Zgłoś szkołę i działaj z nami.

  Aktualności#SuperKoderzyMegaMisja

  Od roku większość uczniów ma zajęcia online. Częsty kontakt z ekranami to ryzyko kształtowania i utrwalania niezdrowych nawyków. Jak uczyć dzieci mądrze korzystać z technologii? Do 10 maja możecie zgłosić swoją szkołę do naszych bezpłatnych inicjatyw edukacyjnych i od września zacząć przygodę, w której wspólnie zadbamy o cyfrowy dobrostan uczniów i nauczycieli. W tym roku staje się to szczególnie istotne.

  Czytaj więcej - Zgłoś szkołę i działaj z nami.
 • #SuperKoderzy w pytaniach i odpowiedziach

  Aktualności#SuperKoderzy

  Rusza nabór szkół do #SuperKoderów – naszego programu dedykowanego uczniom klas 4-8, w którym uczą się podstaw programowania i robotyki. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania związane z tym programem.

  Czytaj więcej - #SuperKoderzy w pytaniach i odpowiedziach
 • MegaMisja w pytaniach i odpowiedziach

  AktualnościMegaMisja

  MegaMisja jest programem Fundacji Orange dla uczniów klas 1-3. Podczas 10-miesięcznego cyklu zajęć uczniowie uczą się o zasadach bezpieczeństwa w sieci, umiarze w korzystaniu ze smartfonów i wielu innych rzeczy. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Czytaj więcej - MegaMisja w pytaniach i odpowiedziach
 • W dniu kobiet poznajcie naprawdę wyjątkowe kobiety

  AktualnościFabLab powered by OrangeAktualności Fundacji

  Kwiatki, czekoladki i życzenia – tak zwykle wygląda dzień kobiet. My chcemy jednak, żebyście właśnie dzisiaj poznali i poznały kilka z dwunastu absolutnie wyjątkowych kobiet. Kobiet, które pokazują niesamowitą siłę, odwagę, kreatywność i otwartość na zmiany. Oto iTech Woman!

  Czytaj więcej - W dniu kobiet poznajcie naprawdę wyjątkowe kobiety
 • Fundacja Orange czyli projekt społeczny „od kuchni”.

  AktualnościAktualności Fundacji

  Nasza Fundacja ma <a href="https://fundacja.orange.pl/15">15 lat</a>. To czas sukcesów, ale też testów, i trudności. To cenne doświadczenia, nieustająca lekcja. Co dzieje się za kulisami naszych inicjatyw i jak myślimy o naszym społecznym zaangażowaniu?<br> Poznajcie 15 sposobów na skuteczny projekt społeczny i przy okazji kilka małych tajemnic naszej Fundacji :)

  Czytaj więcej - Fundacja Orange czyli projekt społeczny „od kuchni”.
 • Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

  AktualnościAktualności Fundacji

  Włączamy się w Dzień Bezpiecznego Internetu – włącz się i Ty! Zgłoś inicjatywę, weź udział w konferencji online i webinarze z Lekcją:Enter

  Czytaj więcej - Dzień Bezpiecznego Internetu 2021