Aktualności - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Aktualności

Filtrowanie

Filtrowanie aktualności
 • Dołączyliśmy do Klubu Kumpli

  AktualnościAktualności Fundacji

  „Bądź kumplem, nie dokuczaj” to hasło kampanii Cartoon Network, której jesteśmy dumnym partnerem, m.in. wraz z Centrum Edukacji Obywatelskiej. Do akcji dołączył też Kamil Stoch, który do każdego dziecka chce dotrzeć z przekazem „dobro powraca”.

  Czytaj więcej - Dołączyliśmy do Klubu Kumpli
 • Darmowe szkolenia dla nauczycieli – zgłoś się.

  AktualnościLekcja Enter

  Wielu nauczycieli wyżej ocenia swoje cyfrowe kompetencje niż na początku nauki online – wynika z badań zaprezentowanych na konferencji „Jutro w szkole. Szkoła jutra”. Jednocześnie wskazują na potrzebę doszkalania się w tym zakresie. Wy też poszukujecie takich możliwości? Zapraszamy do zapisywania się na darmowe szkolenia w projekcie „Lekcja:Enter”.

  Czytaj więcej - Darmowe szkolenia dla nauczycieli – zgłoś się.
 • Gigabajty zamienimy na tablety dla dzieci w trudnej sytuacji

  AktualnościAktualności Fundacji

  Wspieramy kolejną odsłonę akcji charytatywnej „Pomagajmy Gigabajtami”. Klienci Orange przekazują niewykorzystane gigabajty, a my zamienimy je na tablety z internetem, które trafią do ognisk wychowawczych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

  Czytaj więcej - Gigabajty zamienimy na tablety dla dzieci w trudnej sytuacji
 • Tablety powędrowały do domów dziecka.

  AktualnościWolontariat

  Przekazaliśmy 130 tabletów do 30 domów dziecka na Dolnym Śląsku. To efekt akcji „Pomagajmy Gigabajtami”, w której klienci Orange oddawali swoje niewykorzystane pakiety danych na szczytny cel. Wkrótce rusza kolejna edycja.

  Czytaj więcej - Tablety powędrowały do domów dziecka.
 • To ich dzień – dzień nauczyciela!

  AktualnościAktualności Fundacji

  Kwiatki, bombonierki i życzenia – to wszystko dobrze znamy z uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej o którym zwykliśmy mówić Dzień Nauczyciela. Świat się zmienił, dzieci żyją w otoczeniu technologii i przekonały się czym są lekcje w internecie – mimo to emocje i życzenia w tym dniu pozostały bez zmian i warto żeby dziś wybrzmiały!

  Czytaj więcej - To ich dzień – dzień nauczyciela!
 • Lekcja:Enter zaprasza placówki doskonalenia nauczycieli do współpracy.

  AktualnościLekcja Enter

  Rusza kolejny nabór partnerów do projektu Lekcja:Enter. Granty mogą pozyskać ośrodki doskonalenia nauczycieli, aby realizować cykl szkoleń dla nauczycieli w swoim regionie i przygotować ich do prowadzenia zajęć szkolnych z wykorzystaniem nowych technologii i e-zasobów.

  Czytaj więcej - Lekcja:Enter zaprasza placówki doskonalenia nauczycieli do współpracy.
 • Weź udział w największych Targach CSR

  AktualnościInne programy

  Interesuje Cię tematyka społecznej odpowiedzialności biznesu? Szukasz inspiracji? Weź udział w wirtualnych Targach CSR, które organizuje Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku – oczywiście – online. I my też tam będziemy.

  Czytaj więcej - Weź udział w największych Targach CSR
 • Jutro w szkole. Szkoła jutra. KONFERENCJA ONLINE

  AktualnościAktualności Fundacji

  Jak przekuć doświadczenie zdalnego nauczania w sukces szkoły? Jak tworzyć edukację w świecie pełnym nowych technologii? Jak motywować społeczność szkolną do zmiany? Zapraszamy na konferencję „Jutro w szkole. Szkoła Jutra” 15 października z udziałem cenionych ekspertów i ekspertek ds. edukacji i innowacji.

  Czytaj więcej - Jutro w szkole. Szkoła jutra. KONFERENCJA ONLINE
 • Dołącz do akcji #jestnaswiecej

  AktualnościAktualności Fundacji

  Hejterzy są w internecie najgłośniejsi, ale wcale nie jest ich najwięcej. Dołącz do akcji i udowodnij, że hejt nie jest Ci obojętny. Przeciwstaw mu się razem z nami! Nie bój się stanąć w obronie tych, którzy są atakowani w sieci. Nie reagujesz na hejt, jest Ci obojętny? Okaż solidarność z ofiarami. Pokażmy, że #jestnaswiecej.

  Czytaj więcej - Dołącz do akcji #jestnaswiecej
 • Wolontariusze – czym skorupka …

  AktualnościWolontariat

  Wolontariusze, to ogromna siła naszej organizacji. Rocznie w pomaganie innym angażuje się ok 3 500 pracowników Orange Polska. Czy wiecie, że do wolontariatu zapraszamy także praktykantów? Dlaczego – bo uważamy, że działając społecznie uczymy się i poznajemy w podobny sposób jak w innych działaniach projektowych. Dodatkowo wpływamy na nasze otoczenie!

  Czytaj więcej - Wolontariusze – czym skorupka …