O nas - O Fundacji - Fundacja Orange
Pomiń nawigację
Fundacja

Fundacja

Wspieramy dzieci i młodzież w rozwoju kompetencji potrzebnych do tego, by dbać o swój dobrostan w świecie pełnym technologii. Dorosłych – by rozumieli wyzwania i możliwości środowiska cyfrowego. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki cyfrowe, poznawać podstawy bezpieczeństwa w sieci, programowania, sztucznej inteligencji, druku 3d czy realizować pomysły z wykorzystaniem cyfrowych zasobów. Prowadzimy wolontariat pracowniczy w Orange.
  • Ludzie Fundacji Orange

    Jesteśmy entuzjastami i entuzjastkami innowacji społecznych, które pomagają zmieniać świat na lepsze. Chcemy edukacji, w której dziecko nie jest „nauczane”, ale ma wpływ, sprawstwo i uznanie dla swoich kompetencji.
    Sprawdź
  • Nagrody i wyróżnienia

    Choć nie jest to najważniejsze, to cieszymy się, że nasza praca jest doceniana i zauważana przez innych. Zobacz nasze laury.
    Sprawdź

Fundacje Orange na świecie

Grupa Orange działa w oparciu o strategię społecznej odpowiedzialności i realizuje działania społeczne w krajach, w których prowadzi biznes. Część z nich poprzez Fundacje Orange. Ich inicjatywy, choć zakorzenione w globalnej strategii, dostosowane są do lokalnych potrzeb miejsca, kraju i środowiska, w którym działają. Na całym świecie w projekty fundacji angażują się pracownicy firmy Orange jako wolontariusze.