O nas - O Fundacji - Fundacja Orange
Fundacja

Uczymy młodzież i dzieci, jak używać technologii mądrze i kreatywnie, aby mogli w pełni rozwijać swój potencjał i kompetencje niezbędne w przyszłości. Z nami poznają zasady bezpiecznego internetu, podstawy programowania, robotyki, sztucznej inteligencji i druku 3d. W rozwoju umiejętności cyfrowych wspieramy też nauczycieli i rodziców. A w nasze działania włączają się pracownicy Orange jako wolontariusze.
  • Ludzie Fundacji Orange

Znamy się na edukacji cyfrowej, nowych technologiach i bezpieczeństwie w sieci. Jesteśmy entuzjastami innowacji społecznych, które pomagają zmieniać świat na lepsze. Razem tworzymy kreatywny zespół. Poznaj nas!
    Sprawdź
  • Nagrody i wyróżnienia

Choć nie jest to najważniejsze, to cieszymy się, że nasza praca jest doceniana. Nagrody są dla nas szczególnym wyróżnieniem i uznaniem dla naszej działalności społecznej. Jesteśmy z nich dumni.
    Sprawdź
Fundacje Orange na świecie
Grupa Orange działa w oparciu o strategię społecznej odpowiedzialności i realizuje działania społeczne w krajach, w których prowadzi biznes. Część z nich poprzez Fundacje Orange. Ich inicjatywy, choć zakorzenione w globalnej strategii, dostosowane są do lokalnych potrzeb społecznych — miejsca, kraju i środowiska, w którym działają. Na całym świecie w projekty fundacji angażują się pracownicy firmy Orange jako wolontariusze.