Lekcja:Enter - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Lekcja:Enter

Lekcja:Enter

 • Projekt edukacji cyfrowej dla nauczycieli

   

   

  Jak zmieniać szkoły na lepsze dzięki technologiom? Lekcja:Enter powstała, żeby wspierać szkoły i nauczycieli w prowadzeniu atrakcyjnych, nowoczesnych lekcji, z wykorzystaniem e-zasobów i nowych technologii. W ciągu 4 lat w szkoleniach weźmie udział ponad 75 000 nauczycieli z całego kraju. Projekt finansowany jest ze środków UE. Prowadzimy go wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytutem Spraw Publicznych.

 • Dołącz do nas!

   

   

  "Lekcja:Enter” to projekt edukacji cyfrowej w ramach którego prowadzone są bezpłatne szkolenia dla nauczycieli i nauczycielek oraz kadry kierowniczej szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jego celem jest zmiana sposobu dotychczasowego prowadzenia lekcji przez nauczycieli, poprzez pokazanie im korzyści z wykorzystywania narzędzi cyfrowych, TIK i aktywizujących metod nauczania.

 • Szkolenia  przeznaczone  są dla  nauczycieli  edukacji  wczesnoszkolnej, przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, humanistycznych, artystycznych i informatycznych  w szkołach podstawowych i średnich. Każdy z nich, wykorzystując nowe umiejętności, będzie mógł zmienić sposób swojej pracy z dziećmi i młodzieżą, opierając nowoczesnych metodach nauczania, a nowych technologii używać kreatywnie i skutecznie, prezentując uczniom ich wartościowe strony.

   

   

  Więcej informacji o projekcie www.lekcjaenter.pl

   

  Dofinansowanie na realizację projektu przyznane przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa w ramach działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Partnerzy programu:

Finanse:

Wartość projektu: 48 955 499,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 41 431 038,79 PLN

Ostatnio w Lekcja: Enter

 • Darmowe szkolenie dla nauczycieli – używaj nowych technologii w szkole

  Konkretne umiejętności przydatne w wykorzystaniu nowych technologii w edukacji, 90% pozytywnych ocen i ciągłe wsparcie trenera – tak wyglądają szkolenia Lekcja:Enter dla nauczycielek i nauczycieli. Zgłoś się i Ty!

  Czytaj więcej - Darmowe szkolenie dla nauczycieli – używaj nowych technologii w szkole
 • Empatia dla siebie - WEBINAR Lekcji:Enter dla nauczycieli

  Jak radzić sobie ze stresem opierając się na własnej odporności psychicznej? Na to pytanie odpowie Tomasz Majewski podczas webinaru organizowanego przez Głos Nauczycielski i Fundację Orange w ramach projektu Lekcja:Enter

  Czytaj więcej - Empatia dla siebie - WEBINAR Lekcji:Enter dla nauczycieli
 • Darmowe szkolenia dla nauczycieli – zgłoś się.

  Wielu nauczycieli wyżej ocenia swoje cyfrowe kompetencje niż na początku nauki online – wynika z badań zaprezentowanych na konferencji „Jutro w szkole. Szkoła jutra”. Jednocześnie wskazują na potrzebę doszkalania się w tym zakresie. Wy też poszukujecie takich możliwości? Zapraszamy do zapisywania się na darmowe szkolenia w projekcie „Lekcja:Enter”.

  Czytaj więcej - Darmowe szkolenia dla nauczycieli – zgłoś się.