Lekcja:Enter - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Lekcja:Enter

Lekcja:Enter

  • Projekt edukacji cyfrowej dla nauczycieli


    Jak zmieniać szkoły na lepsze dzięki technologiom? Lekcja:Enter powstała, żeby wspierać szkoły i nauczycieli w prowadzeniu atrakcyjnych, nowoczesnych lekcji, z wykorzystaniem e-zasobów i nowych technologii. W ciągu 4 lat w szkoleniach weźmie udział ponad 75 000 nauczycieli z całego kraju. Projekt finansowany jest ze środków UE. Prowadzimy go wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytutem Spraw Publicznych.

  • Dołącz do nas!


    "Lekcja:Enter” to projekt edukacji cyfrowej w ramach którego prowadzone są bezpłatne szkolenia dla nauczycieli i nauczycielek oraz kadry kierowniczej szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jego celem jest zmiana sposobu dotychczasowego prowadzenia lekcji przez nauczycieli, poprzez pokazanie im korzyści z wykorzystywania narzędzi cyfrowych, TIK i aktywizujących metod nauczania.


  • Szkolenia  przeznaczone  są dla  nauczycieli  edukacji  wczesnoszkolnej, przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, humanistycznych, artystycznych i informatycznych  w szkołach podstawowych i średnich. Każdy z nich, wykorzystując nowe umiejętności, będzie mógł zmienić sposób swojej pracy z dziećmi i młodzieżą, opierając nowoczesnych metodach nauczania, a nowych technologii używać kreatywnie i skutecznie, prezentując uczniom ich wartościowe strony.

     

    Więcej informacji o projekcie www.lekcjaenter.pl

     

    Dofinansowanie na realizację projektu przyznane przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa w ramach działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Partnerzy programu:

Finanse:

Wartość projektu: 48 955 499,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 41 431 038,79 PLN

Ostatnio w Lekcja: Enter

  • Darmowe szkolenie dla nauczycieli – używaj nowych technologii w szkole

    Konkretne umiejętności przydatne w wykorzystaniu nowych technologii w edukacji, 90% pozytywnych ocen i ciągłe wsparcie trenera – tak wyglądają szkolenia Lekcja:Enter dla nauczycielek i nauczycieli. Zgłoś się i Ty!

    Czytaj więcej - Darmowe szkolenie dla nauczycieli – używaj nowych technologii w szkole
  • Empatia dla siebie - WEBINAR Lekcji:Enter dla nauczycieli

    Jak radzić sobie ze stresem opierając się na własnej odporności psychicznej? Na to pytanie odpowie Tomasz Majewski podczas webinaru organizowanego przez Głos Nauczycielski i Fundację Orange w ramach projektu Lekcja:Enter

    Czytaj więcej - Empatia dla siebie - WEBINAR Lekcji:Enter dla nauczycieli
  • Darmowe szkolenia dla nauczycieli – zgłoś się.

    Wielu nauczycieli wyżej ocenia swoje cyfrowe kompetencje niż na początku nauki online – wynika z badań zaprezentowanych na konferencji „Jutro w szkole. Szkoła jutra”. Jednocześnie wskazują na potrzebę doszkalania się w tym zakresie. Wy też poszukujecie takich możliwości? Zapraszamy do zapisywania się na darmowe szkolenia w projekcie „Lekcja:Enter”.

    Czytaj więcej - Darmowe szkolenia dla nauczycieli – zgłoś się.