Metoda Fundacji Orange - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Strefa wiedzy

Metoda Fundacji Orange

Metoda Fundacji Orange

Mówi się, że dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Dobrem, które my jako Fundacja Orange mamy i którym chcemy się podzielić, są doświadczenia zdobyte przez nas w ciągu 15 lat naszego działania. W tym czasie przetestowaliśmy wiele rozwiązań, szukając najlepszych odpowiedzi na wyzwania społeczne. Dziś mamy poczucie, że udało nam się wypracować metodę, która może okazać się inspirująca dla innych organizacji działających na polu pożytku publicznego. Właśnie jej przedstawieniu ma służyć niniejsza publikacja, przygotowana na podstawie materiałów zebranych przez Fundację Stocznia.

Zaproszenie do współpracy ekspertów ze Stoczni pozwoliło na spojrzenie z zewnątrz i uniknięcie cech raportu, przepełnionego liczbami i podsumowaniami. Starając się określić specyfikę naszych działań, przeprowadzili oni warsztaty z członkami zespołu Fundacji Orange, a także szereg wywiadów z uczestnikami naszych programów, z przedstawicielami organizacji partnerskich oraz osobami pracującymi w innych fundacjach korporacyjnych.

Przedstawiamy Państwu syntetyczne opracowanie informacji zgromadzonych przez Stocznię, w przekonaniu, że będzie to lektura, która ma szansę przełożyć się na konkretne owoce w życiu społecznym.Zapoznaj się z raportem

Pobierz