Znamy nominowanych w konkursie Nauczyciel Jutr@ - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Znamy nominowanych w konkursie Nauczyciel Jutr@

Grafika z tekstem "wiemy, kto został nominowany w konkursie nauczyciel Jutr@"

Mamy to!

Jury pod przewodnictwem prof. Stefana M. Kwiatkowskiego dokonało wyboru 10 nominowanych w Konkursie Nauczyciel Jutr@ 2022, który współtworzymy z Głosem Nauczycielskim.

Razem szukaliśmy nauczycielek i nauczycieli, którzy - korzystając z nowych technologii - czynią lekcje ciekawszymi. Takich, którzy są otwarci na to co nowe, dbają o relacje z uczniami, chcą poznać świat młodych ludzi, pozwalają im eksperymentować i popełniać błędy.

Otrzymaliśmy ogromnie dużo ciekawych zgłoszeń i za wszystkie bardzo dziękujemy!

Mamy przyjemność ogłosić, że wśród nominowanych do nagrody Nauczyciel Jutr@ 2022 są (kolejność alfabetyczna):

• Marta Brzeżawska ze Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach;
  • Agnieszka Burak z Zespołu Szkół w Czernikowie;
  • Alicja Jędrzejak ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Szczecinie;
  • Agnieszka Kownatka-Ruszkowska ze Szkoły Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie;
  • Bogusława Mikołajczyk z Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach;
  • Tomasz Ordza ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce;
  • Aldona Rumińska-Szalska ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Krakowie;
  • Krystyna Sadek z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych;
  • Sebastian Walczak ze Szkoły Podstawowej nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu;
  • Ewelina Wójcik z V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku.

Kto zwycięży? Tego dowiemy się podczas gali 11 października 2022 w Warszawie. Tego dnia zostanie również wyłoniony nauczyciel / wyłoniona nauczycielka, która otrzyma tytuł Nauczyciela Roku. Zobaczcie, kto został nominowanych w tym konkursie.