Wolontariusze naszej Fundacji mają wielką moc! - Fundacja Orange

Wolontariusze naszej Fundacji mają wielką moc!

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Mamy komu dziękować!
Grafika przedstawiająca literę W utworzona z ludzi

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Mamy komu dziękować!

Czy wiecie, że wolontariat pracowniczy w naszej organizacji jest jednym z najliczniejszych wśród firm w Polsce? Mimo pandemii, pracownicy Orange, przy pomocy naszej Fundacji działają na rzecz dzieci, młodzieży, pacjentów szpitali, hospicjów, DPS i innych, którzy potrzebują wsparcia.

Co robią? Remontują i odnawiają przestrzenie szpitali, domów dziecka, placówek pomocowych, organizują pikniki i akcje dobroczynne dla najmłodszych w całym kraju. W okolicach Świąt całymi grupami idą spędzić czas z tymi, do których Mikołaj być może by nie dotarł. Organizują też zajęcia dla dzieci o zasadach bezpieczeństwa w internecie, reagowaniu na hejt w sieci, oszczędzaniu prądu.

Grafika przedstawiająca literę W utworzona z ludzi

Na naszych społeczników, którzy w tym roku zorganizowali ponad 300 akcji wolontariackich zawsze można liczyć! Życzymy im energii do kolejnych inicjatyw i wielu pięknych wzruszeń. To dzięki nim  Fundacja Orange może być jeszcze bliżej potrzeb ludzi – łączyć, uczyć, inspirować.

Zobaczcie co na przykład zrobili nasi wolontariusze z Jeleniej Góry, by uszczęśliwić dzieci