Tablety powędrowały do domów dziecka. - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Tablety powędrowały do domów dziecka.

Tablety powędrowały do domów dziecka.

Tablety powędrowały do domów dziecka.

Przekazaliśmy 130 tabletów do 30 domów dziecka na Dolnym Śląsku. To efekt akcji „Pomagajmy Gigabajtami”, w której klienci Orange oddawali swoje niewykorzystane pakiety danych na szczytny cel. Wkrótce rusza kolejna edycja.

Galeria zdjęć

 • „Pomagajmy Gigabajtami” to akcja, w której klienci Orange oddają swoje niewykorzystane pakiety danych, a my zamieniamy je na konkretną pomoc. W minionej edycji pobiliśmy kolejny rekord! I tu wielkie podziękowania za zaangażowanie. Bo do inicjatywy włączyło się ponad 13 tys. osób, oddając łącznie 121 779 GB.

  Dzięki temu mogliśmy przekazać 130 tabletów z darmowym internetem dla 30 domów dziecka na Dolnym Śląsku, w których mieszka łącznie ponad 500 dzieci!

  I właśnie w miniony weekend nasi wolontariusze zorganizowali finał tej akcji. To jeden z piękniejszych momentów w naszej pracy, kiedy docieramy ze wsparciem tam, gdzie jest potrzebne i wyczekiwane.

  Wolontariusze obdarowali w naszym imieniu placówki w Jeleniej Górze, Bolesławcu, Lubaniu, Szklarskiej Porębie, Świeradowie Zdroju, Świdnicy, Wałbrzychu, Lubomierzu i Błażejowie. „To był wspaniały dzień, ciężki, ale emocje z nim związane oddały wszystko.” – mówi Piotrek Karnia, nie tylko nasz wolontariusz, ale i współzałożyciel „Mojej Fundacji”, która współpracowała z nami przy tej akcji.

  Już wkrótce rusza kolejna edycja akcji „Pomagajmy Gigabajtami”. Szczegóły wkrótce.

  null

  null

   

  Autor:

  Opublikował: Fundacja Orange