Gigabajty zamienimy na tablety dla dzieci w trudnej sytuacji - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Gigabajty zamienimy na tablety dla dzieci w trudnej sytuacji

Gigabajty zamienimy na tablety dla dzieci w trudnej sytuacji

Gigabajty zamienimy na tablety dla dzieci w trudnej sytuacji

Wspieramy kolejną odsłonę akcji charytatywnej „Pomagajmy Gigabajtami”. Klienci Orange przekazują niewykorzystane gigabajty, a my zamienimy je na tablety z internetem, które trafią do ognisk wychowawczych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Galeria zdjęć

 • null

  Epidemia i przejście na zdalne nauczanie pokazały, jak wielu dzieciom brakuje odpowiednich sprzętów – zarówno do udziału w lekcjach online, jak i do odrabiania zadań, do poznawania świata i szlifowania swoich cyfrowych kompetencji. Dlatego postanowiliśmy połączyć siły, zaprosić klientów Orange do kolejnej edycji akcji „Pomagajmy Gigabajtami” i tym razem wesprzeć środowiskowe ogniska wychowawcze prowadzone przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. To miejsca, z pomocy których korzystają dzieci i młodzież w trudniejszej sytuacji.

  Wielu klientom Orange na koniec okresu rozliczeniowego pozostają niewykorzystane pakiety danych komórkowych. Teraz mogą przekazać te gigabajty na szczytny cel, bo zamienimy je na wymierną pomoc - przekażemy świetlicom tablety, a Orange zapewni im darmowy dostęp do internetu na 2 lata. Wszystko po to, aby dzieci – podopieczni TPD, miały możliwość korzystania z multimedialnych narzędzi i przy ich pomocy uczyć się, rozwijać zainteresowania i nowe kompetencje.

  Szczegóły o tym, jak można przystąpić do akcji, znajdziecie na stronie inicjatywy: https://www.orange.pl/lp/pomagajmygigabajtami

  Do tej edycji inicjatywy włączą się także pracownicy Orange. Zliczać będą kilometry swojej aktywności fizycznej, aby także dorzucić je do puli, która zamieni się w tablety dla świetlic.

  Tablety do Domów Dziecka na Dolnym Śląsku już dotarły

  W ostatnią edycję akcji „Pomagajmy Gigabajtami” zaangażowało się ponad 13 tys. klientów, którzy przekazali łącznie prawie 122 tysiące GB. Dzięki temu w miniony weekend nasi wolontariusze dostarczyli 130 tabletów z dostępem do internetu do 30 domów dziecka w regionie Dolnego Śląska. Bardzo nas cieszy finał tej akcji dziękujemy z atak ogromne zaangażowanie.

  null

   

  Autor:

  Opublikował: Fundacja Orange