Sprawdź czy Twoja szkoła dostała się do MegaMisji / #SuperKoderów - Aktualności - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Aktualności

Sprawdź czy Twoja szkoła dostała się do MegaMisji / #SuperKoderów

Komisje konkursowe miały nie lada zadanie – otrzymaliśmy ponad 1100 zgłoszeń! Od września kolejne 280 szkół będzie realizować nasze programy w szkołach z całej Polsce – również z terenów, które dotychczas rzadziej brały udział w naborze.
Znamy wyniki naboru do MegaMisji i #SuperKoderów

To był niesamowity nabór. Mimo roku pandemii, mimo utrudnień związanych ze zdalnym nauczaniem, daliście radę. Widzieliśmy, jak walczycie do ostatnich minut, aby zdążyć wysłać zgłoszenie. Przy tej okazji chcielibyśmy Wam ogromnie podziękować za zaangażowanie, zgłoszenia, a także za szerzenie informacji o programach. To ogromne wsparcie nauczycielek, nauczycieli, dyrektorek i dyrektorów szkół, które już brały udział w MegaMisji czy #SuperKoderach przyczyniło się do tak licznych zgłoszeń.

Od września 280 szkół rozpocznie przygodę. Młodsi uczniowie wraz z Psotnikiem dowiedzą się, jak bezpiecznie i twórczo korzystać z internetu. Klasy 4-8 poznają podstawy programowania – wielu z nich nie na informatyce, a na zupełnie innych przedmiotach, np. matematyce a nawet muzyce.

Sprawdź tutaj, czy Twoja szkoła się dostała do programów.

Gratulujemy wszystkim, którzy się dostali! A szkoły, które nie dostały się do programów mogą korzystać z otwartej MegaMisji i bezpłatnych scenariuszy zajęć #SuperKoderów dostępnych na stronach programów https://megamisja.pl/ oraz https://superkoderzy.pl/.