Między pasją a zawodem. [PREMIERA RAPORTU & WYDARZENIE ONLINE] - Aktualności - Fundacja Orange

Między pasją a zawodem. [PREMIERA RAPORTU & WYDARZENIE ONLINE]

Jakie są największe wyzwania, z którymi mierzą się nauczycielki i nauczyciele? Jak pandemia wpłynęła na ich prestiż społeczny? Jak nauczyciele oceniają swój status, a co o ich pracy sądzą uczniowie i rodzice? Kto będzie uczył dzieci w przyszłości?
Między pasją a zawodem
To kilka z pytań, na które odpowiemy podczas wydarzenia online, podczas którego będzie premiera raportu "Między pasją a zawodem. Raport o statusie nauczycielek i nauczycieli w Polsce 2021". Konferencja będzie transmitowana online na stronie raport.fundacja.orange.pl oraz na Facebooku. W wydarzeniu udział wezmą:
  • Anna Buchner, socjolożka, antropolożka, badaczka społeczna
  • Magdalena Kaszulanis, Rzeczniczka Prasowa ZNP
  • dr Joanna Rabiega – Wiśniewska, Instytut Badań Edukacyjnych
  • Barbara Halska, Nauczycielka Roku 2014
  • Dariusz Stachecki, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
  • Konrad Ciesiołkiewicz, prezes Fundacji Orange
  • Monika Eilmes-Glegoła, kierowniczka projektu Lekcja:Enter
  • Łucja Kornaszewska, kierowniczka Działu Programów Fundacji Orange
A poprowadzą je:
  • Justyna Suchecka – dziennikarka edukacyjna, autorka, laureatka nagrody Grand Press