Ruszył nabór wniosków w Lekcji:Enter - Fundacja Orange

Ruszył nabór wniosków w Lekcji:Enter

Mężczyzna i kobieta siedzący z długopisami i patrzącymi w notatnik

W czwartek 3 listopada ruszył kolejny nabór wniosków o granty na realizację szkoleń dla nauczycieli i nauczycielek w projekcie „Lekcja:Enter”.

„Lekcja:Enter” jest jednym z największych projektów edukacji cyfrowej w Polsce, którego realizacja rozpoczęła się w 2019 roku, który obejmie ponad 75 tysięcy nauczycieli (15% wszystkich nauczycieli w Polsce)

Granty przyznawane są na organizowanie i prowadzenie szkoleń z wykorzystywania narzędzi cyfrowych oraz stosowania  aktywizujących metod nauczania podczas lekcji, dzięki czemu staną się one atrakcyjniejsze i bardziej dostosowane do potrzeb uczniów i uczennic. Na ten moment, ze szkoleń skorzystało ponad 56 000 pedagogów.

Bezpłatne szkolenia organizowane są przez wyłonione w konkursie grantowym, placówki doskonalenia nauczycieli samodzielnie lub we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego, fundacjami zajmującymi się edukacją i uczelniami wyższymi.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami naboru i realizacji szkoleń. Wnioski można składać do 16 listopada.

Wszelkie informacje znajdują się pod linkiem: https://lekcjaenter.pl/dla-wnioskodawcow/konkurs-grantowy