Projekt „Lekcja:Enter” ruszył pełną parą. - Aktualności - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Aktualności

Projekt „Lekcja:Enter” ruszył pełną parą

Oceniamy wnioski przesłane przez lokalne instytucje.
Zdjęcie przewodów oraz podzespołów elektornicznych na tle laptopa

49 zgłoszeń

We wrześniu ośrodki doskonalenia nauczycieli samodzielnie lub w partnerstwie z samorządem, organizacjami pozarządowymi lub  aplikowały do nas o środki na przeprowadzenie szkoleń z wykorzystania technologii w szkołach.

Otrzymaliśmy 49 zgłoszeń. Przeprowadzamy teraz ocenę formalną i merytoryczną wniosków. Na początku grudnia na stronie www.lekcjaenter.pl opublikujemy listę wybranych podmiotów, które będą prowadzić szkolenia dla nauczycieli. 

Kto aplikował?

Najwięcej wniosków wpłynęło z województwa mazowieckiego (9 wniosków) i pomorskiego (8 zgłoszeń). Następne w kolejności są śląskie (7) oraz podkarpackie i dolnośląskie, z których wpłynęło po 5 zgłoszeń. Organizacje ze świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego i małopolskiego zgłosiły po 3 wnioski; zachodniopomorskie i wielkopolskie po 2, a łódzkie i lubelskie po jednym wniosku. Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali.

Kolejne nabory przed nami

Wszystkie instytucje, które nie zdążyły dotychczas wysłać do nas zgłoszenia – zachęcamy do udziału w kolejnych etapach projektu. Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie projektu.

Polecamy!