Fundacja Orange w Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych (OFOP) - Fundacja Orange

Fundacja Orange w Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych (OFOP)

Dzisiaj obchodzimy ważne święto dla wszystkich tych, którzy działają w duchu misji społecznych: Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych.

W tym roku ten dzień jest dla nas szczególny. Miło nam poinformować, że nasza Fundacja została przyjęta do Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych (OFOP)

OFOP to zrzeszenie organizacji społecznych z całej Polski, które działają na rzecz przyjaznych warunków i dobrego prawa dla organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych. Bardzo cieszymy się, że dołączyliśmy do zacnego grona Federacji. To dla nas szansa, aby działać w oparciu o idee społeczeństwa obywatelskiego, które i dla nas są ważne. Chcemy być blisko tego, czym żyje trzeci sektor, widząc potrzebę jego silniejszej reprezentacji. Będziemy także dzielić się naszym doświadczeniem w całym procesie tej partnerskiej współpracy.