Monika Eilmes na Liście 100 - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Aktualności

Monika Eilmes na Liście 100

Monika Eilmes z naszej fundacji znalazła się na ‘Liście 100’ osób, które w 2023 roku najmocniej przyczyniły się rozwojowi cyfrowych kompetencji Polek i Polaków. Listę przygotowuje co roku Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych i Zatrudnienia.

Monika Eilmes znalazła się na Liście 100 ‘2023, którą co roku opracowuje Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych i Zatrudnienia, aby wyróżnić osoby, które przyczyniają się rozwojowy kompetencji cyfrowych Polek i Polaków. Bardzo się cieszymy i gratulujemy Monice tego wyróżnienia!

Monika Eilmes jest liderką obszaru projektów unijnych w naszej fundacji. Współodpowiada m.in. za projekt Lekcja:Enter, w ramach którego ze szkoleń z kompetencji cyfrowych skorzystało ponad 82 tys. nauczycieli i nauczycielek z całej Polski. 65% z nich z mniejszych miast i wsi. Projekt realizowany był w latach 2019-2023 i był jedną z największych tego typu inicjatyw edukacyjnych w kraju. Pełne podsumowanie i jego rezultaty zobaczyć możecie w naszym artykule.

Na ‘Liście 100’ za rok 2023 znalazło się też wielu naszych partnerów i przyjaciół, m.in. Magdalena Bigaj z Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa, Agata Łuczyńska z Fundacji Szkoła z Klasą, Maciek Naskręt ze Stowarzyszenia Robisz.to, Marcin Perfuński @supertataTV, czy Marcin Polak z Fundacji Think. Gratulujemy serdecznie WSZYSTKIM wyróżnionym. Zobaczcie pełną listę na stronie Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych i Zatrudnienia.