Które szkoły przyjęliśmy do nowej edycji naszych programów? Oto lista. - Fundacja Orange

Aktualności

Które szkoły przyjęliśmy do nowej edycji naszych programów? Oto lista.

Z ponad 1000 zgłoszeń wybraliśmy 320 szkół, które od września rozpoczną z nami przygodę w kolejnej edycji MegaMisji i #SuperKoderów. Sprawdź, czy Wasza placówka jest na liście.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do kolejnej edycji MegaMisji i #SuperKoderów. Napłynęło ich w tym roku 1054, także z regionów, w których dostęp do nowoczesnej edukacji jest bardziej ograniczony. Bardzo nas cieszy, że mimo wielu wyzwań w szkolnej rzeczywistości znalazła się przestrzeń na zainteresowanie innym podejściem do prowadzenia zajęć z dziećmi.   

Komisje konkursowe analizowały prace zgłoszeniowe, aby ostatecznie wybrać szkoły, które wezmą udział w kolejnej edycji naszych programów i już od września rozpoczną cykl zajęć z dziećmi.

Młodsi uczniowie z klas 1-3 wyruszą w MegaMisję, w której przygotują się do tego, aby z internetu i technologii korzystać odpowiedzialnie, rozsądnie i z umiarem. Natomiast starsze dzieci z klas 4-8 zostaną #SuperKoderami i poznają podstawy programowania – i to nie tylko na informatyce! Nauczycielki i nauczycieli zaprosimy do rozwijania swoich kompetencji. W programie #SuperKoderzy już w sierpniu odbędą się dla nich szkolenia.

Sprawdź tutaj, czy Twoja szkoła się dostała do programów:

Wyniki - MegaMisja

Wyniki - #SuperKoderzy

Gratulujemy wszystkim, którzy znaleźli się na tej liście, a wszystkim placówkom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie zgłoszenia. Niezależnym komisjom konkursowym obu programów dziękujemy za dokonanie oceny wniosków.

Nie ma Was na liście? Pamiętajcie, że możecie korzystać z naszych materiałów i scenariuszy

Otwarta MegaMisja – scenariusze zajęć

#SuperKoderzy – scenariusze zajęć.