Kto przyczynił się do rozwoju świadomości cyfrowej? Lista 100’2020 - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Kto przyczynił się do rozwoju świadomości cyfrowej? Lista 100’2020

Kto przyczynił się do rozwoju świadomości cyfrowej? Lista 100’2020

Kto przyczynił się do rozwoju świadomości cyfrowej? Lista 100’2020

Jako strategiczny partner nie moglibyśmy nie wspomnieć o tym wyjątkowym wydarzeniu - Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce ogłosiło Listę 100'2020.

Galeria zdjęć

 • Za listą 100 osób, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju umiejętności pozwalających na skuteczne wykorzystywanie technologii cyfrowej oraz do rozwoju cyfrowej świadomości stoi Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce. Co znamienne – ale patrząc z perspektywy ostatnich miesięcy nie zaskakujące – tegoroczne wydarzenie odbyło się online. Wzięli w nim udział m.in. minister Marek Zagórski, który w KPRM kieruje działaniami związanymi z cyfryzacją, prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego Wiesław Paluszyński oraz dr Filip Skawiński, który reprezentował Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie.

  Kto został laureatem Listy 100’2020?

  Zgodnie z zasadami, nominacji osób do Listy dokonują laureaci jej poprzednich edycji, a wyboru laureatów dokonuje Kapituła Listy 100. Wśród tych osób nie brakuje tych, z którymi Fundacja Orange współpracuje – często bardzo blisko :). Nie będziemy tutaj tych wszystkich osób wymieniać, całą listę znajdziecie pod tym linkiem. Wszystkim, którzy znaleźli się na Liście 100’2020 całą Fundacją z całego serca gratulujemy i dziękujemy za świetną i ważną pracę, którą wykonujecie!

  null

   

  Twórcą Listy 100 jest Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce. Wśród Partnerów są Instytut Spraw Publicznych, Polskie Towarzystwo Informatyczne, a także Przedstawicielstwo KE w Warszawie.

   

  Autor:

  Opublikował: Fundacja Orange