Digital Youth Forum już 11 grudnia - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Digital Youth Forum już 11 grudnia

Digital Youth Forum już 11 grudnia

Digital Youth Forum już 11 grudnia

Digital Youth Forum, czyli wydarzenie poświęcone edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z internetu dedykowane młodzieży odbędzie się w przyszły piątek. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange

Galeria zdjęć

 • Od czterech lat Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę organizuje prawdziwie wyjątkowe wydarzenie – Digital Youth Forum. To na nim spotkać mogą się uczniowie klas 7-8 SP oraz szkół ponadpodstawowych. W tym roku wydarzenie odbywa się oczywiście online – transmisja będzie bardzo łatwo dostępna na stronie digitalyouth.pl oraz na YouTube.

  Znakomici goście i przemyślany program

  Program wydarzenia zakłada transmisję wystąpień ekspertów, m.in. Przemka Staronia – nauczyciela roku 2018 Maćka Budzicha, który pokaże, jak dobrze opowiadać historie w mediach społecznościowych, Jana Modrzyńskiego, którego wystąpienie nosi tytuł „Czarna magia w czasach baniek informacyjnych – czyli jak okiełznać ocean informacji”. Będzie też Emilia Kaczmarek z Akcji Menstruacja, która powie o sile społeczności i pomaganiu przez internet, Angelika Friedrich i Agnieszka Bartoszewska z inicjatywy Nastoletni Azyl, a także Jarek Brodecki.

  Pomiędzy poszczególnymi prelekcjami zaplanowane są krótkie przerwy podczas których będą odbywały się dyskusje na forum klasy oraz będzie można wziąć udział w konkursach. Będzie też działało wirtualne studio DYF, którego prowadzenia podjęła się Justyna Suchecka – znakomita dziennikarka specjalizująca się w tematach związanych z edukacją. Dumnym partnerem Digital Youth Forum jest Fundacja Orange.

  Wydarzenie dla każdego nastolatka

  Biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę i mocny, merytoryczny program, jest to z pewnością wydarzenie, w którym powinni wziąć udział wszyscy uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Rejestracji dokonać powinien nauczyciel w imieniu klasy/grupy, dlatego warto już teraz przekazać nauczycielom o możliwości udziału w tym evencie. Zgłoszenia można dokonać na stronie: https://digitalyouth.pl/

   

  Autor:

  Opublikował: Fundacja Orange