2020 to był rok do góry nogami! - Fundacja Orange

2020 to był rok do góry nogami!

Nikogo nie zdziwi podsumowanie 2020, w którym okazuje się, że dla nas również 2020 był rokiem wyjątkowym – pełnym nowych wyzwań, na które staraliśmy się odpowiedzieć. I choć wiele rzeczy wyglądało inaczej niż zwykle, cały czas nieprzerwanie działaliśmy i jesteśmy dumni z wielu działań, które podjęliśmy.

• Jeśli chcecie zobaczyć, jak podsumowujemy ostatni rok, zapraszamy do obejrzenia krótkiej animacji:

W 2020 miało miejsce również 15-lecie Fundacji Orange. Był to dobry moment, aby podziękować wszystkim, dzięki którym możemy działać – wolontariuszom i wolontariuszkom, nauczycielkom i nauczycielom, liderkom i liderom Pracowni Orange, pracownikom i pracowniczkom Orange, Radzie Fundacji, Fundacjom Orange na całym świecie, klientom i klientkom Orange i naszym partnerom.

Przy tej okazji przypominamy krótki filmik, który przygotowaliśmy z okazji 15-lecia.

[film 15-lecie: ]