Do 9 września czekamy na Nauczyciela Jutr@ - Fundacja Orange

Do 9 września czekamy na Nauczyciela Jutr@

grafika przedstawiająca ręce trzymające smarfon z animacją startującej rakiety

Wielkimi krokami zbliża się finał konkursu Nauczyciel Jutr@. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 9 września!

Kim jest Nauczyciel i Nauczycielka Jutr@

Nauczyciel Jutr@ to osoba otwarta na nowoczesne podejście do edukacji, która stawia potrzeby swoich uczniów i uczennic w centrum uwagi, podąża za ich zainteresowaniami, a współpracę z nimi opiera na partnerskiej relacji. Nie musi być obeznana z nowinkami technologicznymi, ale ma odwagę poznawać cyfrowy świat, by być bliżej uczniów i lepiej rozumieć ich rzeczywistość.

Pytanie o to, kim jest Nauczyciel i Nauczycielka Jutr@ zadaliśmy także zeszłorocznej laureatce konkursu - Joannie Mikusek-Przystajko, nauczycielce etyki w Społecznym Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kudowie-Zdroju. Zobaczcie same i sami, co odpowiedziała Nauczycielka Jutr@ 2021.

Do udziału w konkursie zapraszamy razem ze współorganizatorem - Głosem Nauczycielskim.

Pamiętaj, że kandydatki i kandydaci mogą zgłaszać się samodzielnie, ale mogą także zostać nominowani przez innych nauczycieli, dyrekcję, rodziców uczniów czy samych uczniów!

Daj się poznać!

Po więcej informacji wejdźcie na stronę konkursu.