15 lat pomagania - Aktualności - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Aktualności

15 lat pomagania

W tym roku mija 15 lat, odkąd zaczęliśmy działać. Okrągły jubileusz dodaje nam skrzydeł do dalszej pracy. Ale wiecie co? Dobrze zatrzymać się na chwilkę, spojrzeć na to, co za nami i podziękować tym, bez których to wszystko nie byłoby możliwe.
Dwoje dzieci majstrujące przy małym elektronicznym pojeździe

Policzyliśmy, że przez te ostatnie 15 lat z cyfrową edukacją dotarliśmy do ponad  3 milionów dzieci, które poznały zasady bezpieczeństwa w internecie, reagowania na hejt, podstawy programowania, robotyki, modelowania 3d i zyskały wiele cyfrowych kompetencji.

Multimedialne Pracownie Orange założyliśmy w 100 małych miastach i wsiach, nasze wsparcie dotarło do 3500 bibliotek, 16000 szkół, 4000 nauczycieli i 1000 szpitali. A dzięki działaniom naszych cudownych wolontariuszy także do setek domów dziecka i organizacji pomocowych w całym kraju. Za nami takie projekty jak Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego, Szkoła bez Przemocy, popularny kiedyś Telefon do Mamy w szpitalach, z którego skorzystały 4 miliony małych pacjentów.

To tylko niektóre efekty tych 15 lat działań. Liczby są ważne, ale cieszy nas każde małe podziękowanie, każda oznaka tego, że to, co robimy ma sens i pomaga ludziom.
A wszystko to było i jest możliwe dzięki klientom Orange. Dlatego świętowanie naszych urodzin w tym roku Orange Polska zaczyna od tego, aby im za to pięknie podziękować i pokazać, jak przyczynili się wielkiemu pomaganiu.

My również dziękujemy! I działamy dalej, aby dbać o lepszą przyszłość dzieci w cyfrowym świecie. Zobaczcie krótki spot.