Digital Youth Forum | Szkoły średnie - Fundacja Orange

Digital Youth Forum | Szkoły średnie

Coroczna konferencja dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Udział stacjonarny i online. Wydarzenie pełne inspiracji do pozytywnego wykorzystania internetu i narzędzi cyfrowych i unikania zagrożeń powodowanych dynamicznym rozwojem technologii. Spotkania z ciekawymi ludźmi, osobami publicznymi, ekspertami, ekspertkami, młodymi twórcami i twórczyniami internetowymi.

Dzięki transmisji internetowej w Digital Youth Forum mogą wziąć udział szkoły z całej Polski. Nagrania z poprzednich lat dostępne są za darmo na stronie #DYF - ZAPRASZAMY!

Organizatorami tej inicjatywy jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę w ramach Polskiego Centrum Programu SaferInternet. Fundacja Orange jest od początku partnerem głównym wydarzenia.

Ciało nie określa | Klasy 7–8Wizerunek dziecka w internecie. Publikować czy nie?