Program dotacji - Fundacja Orange

Program dotacji

• O programie

Nasza Fundacja pomaga dzieciom i młodzieży mądrze i kreatywnie korzystać z możliwości, jakie dają nowe technologie.
    Realizujemy nasze autorskie programy: MegaMisja, #SuperKoderzy i Pracownie Orange.

Ale wspieramy także o projekty innych organizacji prowadzone na rzecz nowoczesnej edukacji. M.in. poprzez program dotacji.

• Jakie projekty wspieramy?

Na otrzymanie dotacji mogą liczyć organizacje pozarządowe, placówki oświaty i instytucje kultury, które działają w obszarze nowych technologii, kompetencji cyfrowych czy bezpieczeństwa w Internecie.
    Projekty zgłaszane do naszego programu dotacji powinny zaskakiwać innowacyjnością i oryginalnym podejściem do tematu bezpiecznego korzystania z nowych mediów czy nauki programowania.

• Wniosek

Jesteś zainteresowany programem dotacji?
    Zadaj pytanie na: <a href="mailto:fundacja@orange.com">fundacja@orange.com</a>