Program dotacji - Fundacja Orange

Program dotacji

• O programieNasza Fundacja pomaga dzieciom i młodzieży mądrze i kreatywnie korzystać z możliwości, jakie dają nowe technologie.
        Realizujemy nasze autorskie programy: MegaMisja, #SuperKoderzy i Pracownie Orange.

Ale wspieramy także o projekty innych organizacji prowadzone na rzecz nowoczesnej edukacji. M.in. poprzez program dotacji.
      • Jakie projekty wspieramy?Na otrzymanie dotacji mogą liczyć organizacje pozarządowe, placówki oświaty i instytucje kultury, które działają w obszarze nowych technologii, kompetencji cyfrowych czy bezpieczeństwa w Internecie.
        Projekty zgłaszane do naszego programu dotacji powinny zaskakiwać innowacyjnością i oryginalnym podejściem do tematu bezpiecznego korzystania z nowych mediów czy nauki programowania.
      • WniosekJesteś zainteresowany programem dotacji?
        Zadaj pytanie na: fundacja@orange.com