FabLab powered by Orange - Fundacja Orange

FabLab powered by Orange

• FabLab powered by Orange Warszawa

Pierwsze takie miejsce w Warszawie, stworzone przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Robisz.to w 2017 roku przy ulicy Twardej. To tu powstały liczne prototypy produktów. Jest też kojarzone z dobrą zabawą i odwiedzane przez tych, którzy szukają na mapie Warszawy atrakcyjnych, bezpłatnych warsztatów w nurcie DIY. Cechą charakterystyczną warszawskiego fablabu jest też zaangażowanie w liczne projekty społeczne, m.in. wspierające kobiety czy młodzież wchodzącą na drogę pracy zawodowej.

Zobacz - FabLab powered by Orange Warszawa
  • FabLab Gdańsk powered by Orange

Pracownie prowadzone przez Fundację Orange i Stowarzyszenie FabLab Gdańsk. Mieści się przy ul. Dolna Brama 8. Od początku działalności (lipiec 2019) fablab związany mocno z programowaniem i elektroniką oraz edukacją, co wyraziło się m.in. w projekcie Młodzi Technicy.

Zobacz - FabLab Gdańsk powered by Orange