Aktualności - Strona 2 z 51 - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Aktualności

Filtrowanie

Filtrowanie aktualności
 • #SuperKoderzy #zdomu – Poranki z #SuperKoderami dostępne online!

  Aktualności#SuperKoderzy

  W związku z epidemią koronawirusa część zajęć z #SuperKoderów przenieśliśmy do sieci. Co wtorek i czwartek przez kilka tygodni dzieci w wieku 10-12 lat mogły razem z nami poznawać tajniki kodowania przez internet, bez wychodzenia z domu. Kto nie mógł uczestniczyć w Porankach z #SuperKoderami, tego zapraszamy do obejrzenia nagrań z tych webinarów w dowolnej chwili.

  Czytaj więcej - #SuperKoderzy #zdomu – Poranki z #SuperKoderami dostępne online!
 • Nowy Prezes Fundacji Orange

  Aktualności Fundacji

  U nas w Fundacji zmiany! Od 1 kwietnia na stanowisko Prezesa został powołany Konrad Ciesiołkiewicz. Ewa Krupa, która kierowała Fundacją od 2015 roku, została dyrektorką Kultury i Rozwoju w Orange Polska.

  Czytaj więcej - Nowy Prezes Fundacji Orange
 • Jak prowadzić zdalne lekcje? Webinar dla nauczycieli klas 1-3

  MegaMisja

  Nasza kolejna propozycja na czas kwarantanny jest przeznaczona dla nauczycieli klas 1-3. Zapraszamy na otwarte spotkanie wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak dobrze pracować z domu z najmłodszymi uczniami. Pierwsze spotkanie już 25 marca.

  Czytaj więcej - Jak prowadzić zdalne lekcje? Webinar dla nauczycieli klas 1-3
 • Zgłoś szkołę i przygotuj internautów na medal.

  #SuperKoderzyMegaMisja

  Już 16 kwietnia ruszamy z naborem szkół do naszych darmowych programów: MegaMisji i #SuperKoderów. Razem z nami dzieciaki poznają zasady bezpiecznego internetu, podstawy programowania i robotyki, nauczyciele zyskają nowe cyfrowe kompetencje, a szkoły multimedialne sprzęty i materiały edukacyjne. Będzie się działo.

  Czytaj więcej - Zgłoś szkołę i przygotuj internautów na medal.
 • 15 lat pomagania

  AktualnościAktualności Fundacji

  W tym roku mija 15 lat, odkąd zaczęliśmy działać. Okrągły jubileusz dodaje nam skrzydeł do dalszej pracy. Ale wiecie co? Dobrze zatrzymać się na chwilkę, spojrzeć na to, co za nami i podziękować tym, bez których to wszystko nie byłoby możliwe.

  Czytaj więcej - 15 lat pomagania
 • Konkurs #Imake4MyCity

  Głosuj na polski pomysł w konkursie #Imake4MyCity

  FabLab powered by Orange

  Do 30 marca trwa głosowanie na najlepszy pomysł zgłoszony do tegorocznej edycji FabLabs Solidaires. Pomóż wygrać młodym mejkerom z Polski, którzy w naszym FabLab powered by Orange w Warszawie stworzyli nietypowy generator dźwięków do tańca. To dla nich szansa na rozwój tej pasji!

  Czytaj więcej - Głosuj na polski pomysł w konkursie #Imake4MyCity
 • Zadbaj o domowe zasady ekranowe w waszej rodzinie

  Inne programy

  Co zrobić, żeby dziecko nie nadużywało technologii? Jak chronić je przed uzależnieniem od komputera czy internetu? To pełna uważności relacja z rodzicem lub opiekunem okazuje się najbardziej skuteczną „metodą”. Oraz to, jak on sam używa cyfrowych narzędzi na co dzień. Wspólnie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę zapraszamy do kampanii: DOMOWE ZASADY EKRANOWE. Warto usiąść, porozmawiać, ustalić granice i zasady korzystania z ekranów w waszej rodzinie.

  Czytaj więcej - Zadbaj o domowe zasady ekranowe w waszej rodzinie
 • Zapraszamy do Akademii druku 3d

  FabLab powered by Orange

  Jest to propozycja przeznaczona dla młodych ludzi, którzy chcą wykorzystać czas ferii zimowych na naukę kreatywnego korzystania z technologii

  Czytaj więcej - Zapraszamy do Akademii druku 3d