Aktualności - Strona 2 z 56 - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Aktualności

Filtrowanie

Filtrowanie aktualności
 • Sprawdź czy Twoja szkoła dostała się do MegaMisji / #SuperKoderów

  Aktualności#SuperKoderzyMegaMisja

  Komisje konkursowe miały nie lada zadanie – otrzymaliśmy ponad 1100 zgłoszeń! Od września kolejne 280 szkół będzie realizować nasze programy w szkołach z całej Polsce – również z terenów, które dotychczas rzadziej brały udział w naborze.

  Czytaj więcej - Sprawdź czy Twoja szkoła dostała się do MegaMisji / #SuperKoderów
 • Między pasją a zawodem. [PREMIERA RAPORTU & WYDARZENIE ONLINE]

  Aktualności Fundacji

  Jakie są największe wyzwania, z którymi mierzą się nauczycielki i nauczyciele? Jak pandemia wpłynęła na ich prestiż społeczny? Jak nauczyciele oceniają swój status, a co o ich pracy sądzą uczniowie i rodzice? Kto będzie uczył dzieci w przyszłości?

  Czytaj więcej - Między pasją a zawodem. [PREMIERA RAPORTU & WYDARZENIE ONLINE]
 • Nauczyciel Jutr@ - rusza nowy konkurs

  Aktualności Fundacji

  Starujemy z nową inicjatywą i razem z Głosem Nauczycielskim ogłaszamy konkurs towarzyszący dobrze znanemu Nauczycielowi Roku. Wyróżnienie to zdobędzie pedagog lub pedagożka, którzy pokonując wyzwania np. nauczania zdalnego, rozwijają swoje kompetencje, w tym kompetencje cyfrowe, sprawiając, że lekcje są bardziej nowoczesne, ciekawe i angażujące dla uczniów i uczennic.

  Czytaj więcej - Nauczyciel Jutr@ - rusza nowy konkurs
 • Digital Youth Forum 2021 nadchodzi

  #SuperKoderzyAktualności FundacjiMegaMisja

  Ależ nie możemy się doczekać! Już 10 czerwca odbędzie się kolejna edycja jednego z najciekawszych wydarzeń dla młodzieży. Forum organizowane jest już od 5 lat, a w tym roku – podobnie jak w zeszłym – całkowicie online.

  Czytaj więcej - Digital Youth Forum 2021 nadchodzi
 • Dziękujemy Wam za zgłoszenia do Megamisji i #SuperKoderów!

  #SuperKoderzyAktualności FundacjiMegaMisja

  Zdalne nauczanie nie przeszkodziło Wam w zgłoszeniach do naszych programów – MegaMisji i #SuperKoderów. Ostatecznie trafiło do nas 1122 zgłoszeń! Jest to jeden z wyższych wyników w historii naszych programów!

  Czytaj więcej - Dziękujemy Wam za zgłoszenia do Megamisji i #SuperKoderów!
 • Gigabajty z serca

  Aktualności Fundacji

  Ruszyła kolejna edycja akcji Pomagajmy Gigabajtami, w której klienci Orange mogą przekazywać swoje nie wykorzystane gigabajty na szczytny cel. My zamienimy je na tablety dla dzieci z rodzinnych domów dziecka z darmowym dostępem do Internetu na 2 lata, aby mogły swobodnie uczestniczyć w zajęciach zdalnych. Wesprzemy je także w tym, aby z technologii umiały korzystać odpowiedzialnie i z umiarem.

  Czytaj więcej - Gigabajty z serca
 • Zgłoś szkołę i działaj z nami.

  Aktualności#SuperKoderzyMegaMisja

  Od roku większość uczniów ma zajęcia online. Częsty kontakt z ekranami to ryzyko kształtowania i utrwalania niezdrowych nawyków. Jak uczyć dzieci mądrze korzystać z technologii? Do 10 maja możecie zgłosić swoją szkołę do naszych bezpłatnych inicjatyw edukacyjnych i od września zacząć przygodę, w której wspólnie zadbamy o cyfrowy dobrostan uczniów i nauczycieli. W tym roku staje się to szczególnie istotne.

  Czytaj więcej - Zgłoś szkołę i działaj z nami.
 • #SuperKoderzy w pytaniach i odpowiedziach

  Aktualności#SuperKoderzy

  Rusza nabór szkół do #SuperKoderów – naszego programu dedykowanego uczniom klas 4-8, w którym uczą się podstaw programowania i robotyki. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania związane z tym programem.

  Czytaj więcej - #SuperKoderzy w pytaniach i odpowiedziach
 • MegaMisja w pytaniach i odpowiedziach

  AktualnościMegaMisja

  MegaMisja jest programem Fundacji Orange dla uczniów klas 1-3. Podczas 10-miesięcznego cyklu zajęć uczniowie uczą się o zasadach bezpieczeństwa w sieci, umiarze w korzystaniu ze smartfonów i wielu innych rzeczy. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Czytaj więcej - MegaMisja w pytaniach i odpowiedziach