Zaproszenie: Młodzi Technicy w Gdańsku - Aktualności - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Zaproszenie: Młodzi Technicy w Gdańsku

Ruszyła rekrutacja do projektu Młodzi Technicy w FabLab Gdańsk powered by Orange. Będą to 2 tygodnie kreatywnych warsztatów, świetna propozycja na ferie zimowe.
Dziewczynka stojąca przed maszyną w słuchawkach wygłuszających
Projekt jest przeznaczony dla młodzieży w wieku 12-17 lat, która chce samodzielnie stworzyć wyjątkowe przedmioty. Będzie to możliwe dzięki technologiom dostępnym w FabLabie: drukarkom 3d, pracowni elektronicznej, frezarce CNC czy ploterowi laserowemu. Uczestnicy poznają możliwości i podstawy działania tych maszyn. Zdobędą także podstawowe umiejętnosci krawieckie czy z dziedziny odlewnictwa. Zajęcia będą odbywac się od 13 do 24 stycznia 2020 r. podczas ferii zimowych na Pomorzu. Projekt zakłąda 59 godzin zajeć warsztatowych w pracowniach FabLab Gdańsk powered by Orange przy ul. Dolna Brama 8 w Gdańsku Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem https://fablab.gdansk.pl/projekty/mlodzi-technicy Projekt ogranizowany przez Stowarzyszenie FabLab Gdańsk i Fundację Orange.