14 lat pomagania razem z naszymi wolontariuszami! - Aktualności - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Aktualności

14 lat pomagania razem z naszymi wolontariuszami!

14 urodziny naszej Fundacji świętowaliśmy głównie w gronie naszych wolontariuszy. 10 z nich otrzymało odznakę „Razem dla innych” – wyróżnienie, które co roku pozwala nam w symboliczny sposób podziękować najbardziej aktywnym spośród nich. W 2019 roku w wolontariat pracowniczy w Orange włączyło się aż 3497 osób.
Wolontariusze

Wolontariat w Orange to ogromne przedsięwzięcie, które ułatwia pracownikom firmy zaangażowanie w działania społeczne. Co roku z naszą fundacją działa około 3500 osób, co tworzy jeden z najliczniejszych programów wolontariatu pracowniczego w Polsce. To dzięki nim Fundacja Orange może być jeszcze bliżej potrzeb ludzi – łączyć, uczyć, inspirować.

Co roku przy okazji naszych urodzin, wyróżniamy 10 najbardziej zaangażowanych wolontariuszy. Nominują ich koledzy i koleżanki z pracy, którzy widzą ich dobroczynne zaangażowanie na co dzień. Nagrodzeni to osoby z ogromną inicjatywą: remontują domy dziecka i szpitalne sale, organizują zajęcia dla dzieci o bezpiecznym internecie, oszczędzaniu energii, pikniki i turnieje sportowe, wspierają domy samotnych matek i ośrodki rehabilitacji. W okolicach Świąt docierają do tych dzieci, które potrzebują wsparcia, wspólnie spędzonego czasu i uśmiechu.

Dodatkowo do pomocy angażują znajomych z pracy oraz własne rodziny. W swoje działania wkładają mnóstwo serca i pomysłów. Wiele placówek wspierają cyklicznie, od wielu wielu lat.

Dziękujemy Wam, że znajdujecie ten cenny czas na bycie razem z innymi! Nieustannie wzrusza nas Wasze zaangażowanie i chęć pomocy.