Wyróżnienie specjalne w konkursie Acts of Leadership Award na Uniwersytecie SWPS - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Aktualności

Wyróżnienie specjalne w konkursie Acts of Leadership Award na Uniwersytecie SWPS

Na Uniwersytecie SWPS w Warszawie odbyła się gala finałowa IV edycji konkursu Acts of Leadership Award, który zorganizował zespół Leadership LAB. Nasza Fundacja odebrała wyróżnienie specjalne.

Wyróżnienie zostało przyznane m.in za wsparcie dzieci, młodzieży, ich otoczenia w dbaniu o dobrostan i kompetencje niezbędne do funkcjonowania w cyfrowym świecie oraz za edukację i wsparcie dla osób z Ukrainy. Docenione zostały także liczne działania naszej Fundacji związane z prawami dziecka w środowisku (nie tylko) cyfrowym. Jest nam niezmiernie miło. Wyróżnienie na gali odebrała Maja Gruszczyńska - Koordynatorka FabLabów, Szkoły Kodowania i programu MegaMisja dla Przedszkoli.

Choć myśl o takich laurach na co dzień nie towarzyszy naszej pracy, a skupiamy się po prostu na naszej społecznej misji, to jednak zawsze miły jest taki moment, kiedy nasze zaangażowanie jest zauważone i docenione. Bardzo za to dziękuję i gratuluję też wszystkim laureatom i laureatkom. – mówiła, odbierając nagrodę.

Dawać przykład

Projekt Leadership LAB jest inicjatywą, której głównym celem jest stworzenie przyjaznego środowiska i umożliwienie rozwoju osobistego młodym liderom z pokolenia Milenialsów oraz pokolenia „Z”. W 2019 r. pomysł na projekt narodził się w Zespole Badawczym Przywództwa w Modelu Acts of Leadership, funkcjonującym przy Międzynarodowym Centrum Badań nad Przywództwem Uniwersytetu SWPS. Obecnie afiliowany jest przy Katedrze Zarządzania na Wydziale Nauk Społecznych w Warszawie.

Projekt ten składa się z trzech połączonych ze sobą modułów: rozwojowego, edukacyjnego i badawczego. W konkursie nagradzane są młode osoby i organizacje podejmujące działania społeczne, edukacyjne lub biznesowe, stanowiące dobry przykład dla innych.

Dziękujemy za zaufanie i piękne wyróżnienie. Więcej o IV edycji Acts of Leadership Awards na stronie Uniwersytetu SWPS.