Wspieramy akcję „Pomagajmy Gigabajtami” - Fundacja Orange

Wspieramy akcję „Pomagajmy Gigabajtami”

Ruszyła charytatywna akcja Orange na rzecz podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami, w której i my weźmiemy udział.

• Od dziś klienci Orange mogą przekazywać część swoich nie wykorzystanych pakietów danych na charytatywny cel. Uzbierane w ten sposób GigaBajty zostaną zamienione na darmowy internet dla podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami. Czyli dla dzieci i rodzin strażaków, żołnierzy czy policjantów, którzy polegli lub zostali ranni, pełniąc służbę.

My też bierzemy udział w tej akcji i po podłączeniu darmowego internetu, zorganizujemy dla dzieci webinarium o tym, jak z technologii korzystać odpowiedzialnie. Rodzicom dostarczymy specjalne materiały edukacyjne na temat bezpieczeństwa najmłodszych w internecie.

Szczegóły o tym, jak można przystąpić do akcji, znajdziecie na stronie inicjatywy: https://www.orange.pl/lp/pomagajmygigabajtami