Wolontariusze naszej Fundacji to skarb! - Aktualności - Fundacja Orange

Wolontariusze naszej Fundacji to skarb!

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Mamy komu dziękować!
dziewczynka trzymająca serce w rękach
Czy wiecie, że nasz wolontariat pracowniczy jest jednym z najliczniejszych wśród polskich firm? W działania naszej Fundacji tylko w 2018 roku włączyło się aż 3500 pracowników z Orange. Co robią? Organizują zajęcia dla dzieci o zasadach bezpieczeństwa w internecie, reagowaniu na hejt w sieci, oszczędzaniu prądu. Do tej pory z tych warsztatów skorzystało już 75 tys. dzieci i młodzieży. Nasi wolontariusze remontują i odnawiają przestrzenie szpitali, domów dziecka, placówek pomocowych, organizują pikniki i akcje dobroczynne dla najmłodszych w całym kraju. W okolicach Świąt całymi grupami idą spędzić czas z tymi, do których Mikołaj być może by nie dotarł. Kochani, dziękujemy Wam, że możemy na Was zawsze liczyć! Za Wasze piękne zaangażowanie i za to, że dzielicie się swoim dobrem z innymi. Życzymy Wam energii do kolejnych inicjatyw i wielu pięknych wzruszeń. To dzięki Wam wszystkim Fundacja Orange może być jeszcze bliżej potrzeb ludzi – łączyć, uczyć, inspirować.

Co daje wolontariat firmie i pracownikom?

Zobacz najnowszy raport z badania zrealizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Centrum Wolontariatu, w partnerstwie z nami.