Nowy Prezes Fundacji Orange - Aktualności - Fundacja Orange

Nowy Prezes Fundacji Orange

U nas w Fundacji zmiany! Od 1 kwietnia na stanowisko Prezesa został powołany Konrad Ciesiołkiewicz. Ewa Krupa, która kierowała Fundacją od 2015 roku, została dyrektorką Kultury i Rozwoju w Orange Polska.
Prezes Fundacji Orange

Naszym nowym Prezesem jest Konrad Ciesiołkiewicz. Od wielu lat był blisko naszej organizacji jako Członek Rady Fundacji Orange i poprzez codzienne obowiązki związane z zarządzaniem społeczną odpowiedzialnością i relacjami publicznymi w Orange Polska. Teraz łączyć będzie te funkcje.  Ponadto, od kilku lat jest zaangażowany w działalność Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej, a od 2018 jest jego przewodniczącym. Ukończył zarządzanie, psychologię, politologię.

Ewa Krupa współtworzyła Fundację od samego początku w 2005 roku jako jej Dyrektorka, a od 2015 roku jako Prezeska. Od 1 kwietnia pełni funkcję Dyrektorki Kultury i Rozwoju w Orange Polska. Dziękujemy Ewie za ten dynamiczny czas w naszej organizacji i wielkie serce, jakie wkładała w tę pracę.

Jesteśmy w pełni zmotywowani do dalszych działań z nowym Prezesem na pokładzie.