Tytuł Dobroczyńcy Roku 2022 - Fundacja Orange

Tytuł Dobroczyńcy Roku 2022

Statuetka z napisem "Dobroczyńca Roku"

Nasza Fundacja otrzymała tytuł Dobroczyńcy Roku 2022 w kategorii „Kultura i edukacja”. To najważniejsze wyróżnienie w obszarze społecznego zaangażowania firm w Polsce.

Ależ to był wieczór! Na wczorajszej gali zostaliśmy uhonorowani tytułem Dobroczyńcy Roku 2022 w kategorii „Kultura i edukacja”.

Otrzymać wyróżnienie w kategorii związanej z edukacją jest dla nas szczególnie cenne. Bo to właśnie edukacja jest sercem Fundacji Orange

- mówił Konrad Ciesiołkiewicz z naszej fundacji odbierając nagrodę.

Dobroczyńca Roku to tytuł przyznawany co roku za najwyższe standardy działania społecznego zaangażowania. To najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce – właśnie obchodzi swoje 25-lecie. Projekty zgłaszane w kategorii „Kultura i edukacja” dotyczyły m.in. prowadzenia wysokiej jakości edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych, która służy wyrównywaniu szans, rozwojowi kompetencji przyszłości i idei uczenia się przez całe życie. Do tytułu nominowała nas Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, z którą współpracujemy na rzecz bezpieczeństwa dzieci w internecie. Wyboru laureatów spośród zgłoszeń dokonali niezależni eksperci i członkowie Kapituły Konkursu. Organizatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Po lewej stronie statuetka z napisem "Dobroczyńca Roku" oraz dyplom. Po prawej osoby reprezentujące Fundację Orange wraz ze statuetką z napisem"Dobroczyńca Roku"

To nie pierwszy raz, kiedy jesteśmy wyróżnieni tytułem Dobroczyńcy Roku – otrzymaliśmy go także w 2018, a wcześniej w 2011 i 2012 za Program Wolontariatu Pracowniczego w Orange.

Gratulujemy wszystkim laureatom . Wspaniale jest być w gronie ludzi, organizacji i firm, które działają na rzecz innych i mają poczucie odpowiedzialności za więcej niż sam biznes. Cieszymy się z tych wyróżnień, to dobry moment na chwilę zatrzymania. Ale równie przyjemnie jest na co dzień robić to, co robimy – z troską o innych i z wiarą w to, że możemy razem choć skrawek świata, skrawek edukacji zmienić na lepsze. To piękna praca!