Głosuj na polski pomysł w konkursie #Imake4MyCity - Aktualności - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Aktualności

Głosuj na polski pomysł w konkursie #Imake4MyCity

Do 30 marca trwa głosowanie na najlepszy pomysł zgłoszony do tegorocznej edycji FabLabs Solidaires. Pomóż wygrać młodym mejkerom z Polski, którzy w naszym FabLab powered by Orange w Warszawie stworzyli nietypowy generator dźwięków do tańca. To dla nich szansa na rozwój tej pasji!
Ręcę mężczyzny trzymające mapę

Konkurs FabLabs Solidaires organizuje francuska Fundacja Orange i zaprasza do udziału młodych ludzi z całego świata. Są to osoby, które pochodzą z defowaryzowanych środowisk i w FabLabs Solidaires mogą bezpłatnie zdobywać kompetencje cyfrowe, rozwijać własne projekty i zdobywać umiejętności przyszłości.

Polski pomysł na #IMake4MyCity

Młodzi mejkerzy z Polski zgłosili do konkursu projekt, który łączy taniec, muzykę i elektronikę. Urządzenie reaguje na ruch i generuje w ten sposób dźwięki. Muzyka, która dzięki temu powstaje, zachęca do tańca! Młodzi twórcy planują już współpracę ze szkołami tańca, które chcą wykorzystać ich eksperymentalny pomysł. Chcą też,  żeby urządzenie stało w centrum Warszawy. Ruch przechodniów stworzy wtedy muzykę, która zachęci ludzi do tańca i  przywoła pozytywne emocje. Aby spełnić ten plan, potrzebne są głosy internautów. Bo wygrana w konkursie to grant na rozwój tej inicjatywy!

Głosować można codziennie GŁOSUJ

 

Wyniki głosowania już 31 marca. Polski pomysł powstał w FabLab powered by Orange, który współtworzymy razem ze Stowarzyszeniem Robisz.to.