O nas - O Fundacji - Fundacja Orange
Fundacja

Wspieramy dzieci i młodzież w nabywaniu kompetencji przyszłości. Z nami kształtują zdrowe nawyki cyfrowe, poznają podstawy bezpieczeństwa w sieci, programowania, sztucznej inteligencji, druku 3d i realizują kreatywne pomysły z wykorzystaniem cyfrowych zasobów. W rozwoju wspieramy też nauczycielki, nauczycieli i rodziców. A w nasze działania włączają się pracownicy i pracowniczki Orange jako wolontariusze i wolontariuszki.
  • Ludzie Fundacji Orange

Jesteśmy entuzjastami i entuzjastkami innowacji społecznych, które pomagają zmieniać świat na lepsze. Chcemy edukacji, w której dziecko nie jest „nauczane”, ale ma wpływ, sprawstwo i uznanie dla swoich kompetencji.
    Sprawdź
  • Nagrody i wyróżnienia

Choć nie jest to najważniejsze, to cieszymy się, że nasza praca jest doceniana i zauważana przez zewnętrznych ekspertów. Zobacz nasze laury.
    Sprawdź

Fundacje Orange na świecie

Grupa Orange działa w oparciu o strategię społecznej odpowiedzialności i realizuje działania społeczne w krajach, w których prowadzi biznes. Część z nich poprzez Fundacje Orange. Ich inicjatywy, choć zakorzenione w globalnej strategii, dostosowane są do lokalnych potrzeb miejsca, kraju i środowiska, w którym działają. Na całym świecie w projekty fundacji angażują się pracownicy firmy Orange jako wolontariusze.