Ludzie - Fundacja Orange

Ludzie

• Prezes Zarządu Fundacji Orange

Ewa Krupa

Z naszą Fundacją związana od momentu jej utworzenia w 2005 roku. Zaangażowana w prowadzenie projektów, które wykorzystują nowe technologie do społecznego rozwoju, edukacji i podnoszą cyfrowe kompetencje Polaków. Aktywnie uczestniczy w inicjatywach związanych z CSR i budowaniem wolontariatu pracowniczego firm. W latach 2013-2018 członkini zarządu Forum Darczyńców w Polsce. Wiceprzewodnicząca Rady Programowej Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych. W 2017-18 wpisana na Listę 100 osób, które przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w kraju. Od 2017 Dyrektor Komunikacji Wewnętrznej i Kultury Organizacyjnej Orange Polska. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Dział Programów

Dział Projektów Strategicznych i Komunikacji