Nauczyciel Jutr@ 2023 - coraz bliżej finału - Fundacja Orange

Nauczyciel Jutr@ 2023 - coraz bliżej finału

Jury pod przewodnictwem prof. Stefana M. Kwiatkowskiego dokonało wyboru finalistów w Konkursie Nauczyciel Jutr@ 2023 oraz zdecydowało o przyznaniu Nagrody Specjalnej.

Razem z Głosem Nauczycielskim z którym współtworzymy konkurs, szukaliśmy nauczycielek i nauczycieli empatycznych, otwartych na dialog, takich którzy korzystają z technologii, aby prowadzić ciekawsze i inspirujące lekcje.

Mamy przyjemność ogłosić, że do tytułu Nauczyciel Jutr@ 2023 nominowani są (kolejność alfabetyczna), a jedna z osób otrzyma Nagrodę Specjalną.

·         Aleksandra Janicka z Przedszkola Publicznego im. Misia Uszatka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Strzyżowicach;

·         Agnieszka Kopacz z I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie;

·         Nina Kowalik z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 1939 w Mokrej;

·         Dominika Siwek z Zespołu Szkół Specjalnych im. Weroniki Sherborne w Czerwionce-Leszczynach;

·         Hanna Stachera z Technikum dla Niewidomych w Laskach;

·         Artur Tutka z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

Ogromne gratulacje i podziękowania za wszystkie zgłoszenia, bo ich czytanie to sama przyjemność.

Kto zwycięży? Tego dowiemy się podczas gali 10 października 2023 w Warszawie.

Wszystkim ogromnie gratulujemy!