Grzegorz Kasdepke w Pracowni Orange w Zajączkowie - Dla mediów - Fundacja Orange

Grzegorz Kasdepke w Pracowni Orange w Zajączkowie

Grzegorz Kasdepke, popularny autor książek dla dzieci i ambasador MegaMisji, odwiedził jedną z naszych Pracowni Orange.

Pracownia Orange zdobyła wyróżnienie w naszym konkursie „Nasza miejscowość 2050”. W nagrodę w Zajączkowie odbyło się spotkanie z autorem.

Uczestnicy spotkania - między innymi - poznali tajniki twórczego pisania i nauczyli się korzystać z internetu jako narzędzia pomocnego podczas researchu literackiego.

Grzegorz Kasdepke jest jednym z najbardziej znanych współczesnych polskich autorów książek dla dzieci i laureatem takich nagród, jak: Nagroda Literacka im. Kornela Makuszyńskiego, nagroda Edukacja XXI, Nagroda BETA, Nagroda im. Kallimacha czy Nagroda Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Od roku 1995 do 2000 zajmował stanowisko redaktora naczelnego popularnego magazynu dla dzieci "Świerszczyk". Aktualnie zawodowo, poza pisaniem książek, zajmuje się tworzeniem artykułów i scenariuszy.

Więcej informacji o pracowniach oraz ich pełna lista znajdują się na stronie https://pracownieorange.pl/