Nasi wolontariusze nauczyli warszawskich uczniów obsługi drukarki 3D - Fundacja Orange

Strefa wiedzy

Nasi wolontariusze nauczyli warszawskich uczniów obsługi drukarki 3D

Dzieci, które odwiedziły nasze multimedialne centrum w sercu Warszawy zmierzyły się z czterema projektami podczas czterech spotkań: Wycinanie i grawerowanie własnych projektów na ploterze laserowym z zastosowaniem programu Inkscape Projektowanie w Tinkercad figur szachowych i ich wydruk na drukarce 3D Zaprojektowanie i wykonanie obudowy na płytkę micro:bit. Nauka programowania płytki micro:bit. Wykonanie własnego instrumentu muzycznego i zaprogramowanie go na micro:bitZajęcia poprowadziła dwójka doświadczonych wolontariuszy Orange Polska, którzy wcześniej wspierali Fundację Orange przy programie #SuperKoderzy. Kliknij w obraz poniżej, aby przejść do GALERII ZDJĘĆ: