Programy Fundacji Orange - Fundacja Orange

Programy Fundacji Orange

Nasze programy powstają w oparciu o badania, analizy i konsultacje eksperckie, aby skutecznie odpowiadały na potrzeby społeczne. Są darmowe i ogólnopolskie. Projektujemy je, myśląc w sposób długofalowy, nie akcyjny. Wszystkie podlegają ewaluacji.

W ich realizacji współpracujemy z nauczycielami i nauczycielkami w całej Polsce, z liderami i liderkami z małych miejscowości, z wolontariuszami i wolontariuszkami z Orange, a także z innymi organizacjami pozarządowymi.

Zobacz, jak działają

MegaMisja dla klas 1-3, #SuperKoderzy dla klas 4-8, Lekcja:Enter dla nauczycielek i nauczycieli, Pracownie Orange dla mieszkańców małych miejscowości, FabLab powered by Orange w Warszawie i w Gdańsku oraz nasi wolontariusze i wolontariuszki…w całym kraju!