Fundacja Orangełączy, uczy, inspiruje
rozmiar tekstu: AAAPrzełącz na wersję z wysokim kontrastemENG

Inne programy

Fundacja Orange, oprócz swoich wiodących programów,  realizuje również inne działania z zakresu edukacji, kultury, opieki zdrowotnej i wolontariatu, a także działalności charytatywnej na rzecz dzieci i młodzieży.

Rusza internetowe głosowanie na Pracownie Orange
Rusza internetowe głosowanie na Pracownie Orange20.07.2015 17:07

Pięćdziesiąt miejscowości z całej Polski ma szansę na wygranie multimedialnej świetlicy, otwartej dla mieszkańców. Wszystko w rękach internautów, bo to właśnie oni w plebiscycie online zdecydują, gdzie powstanie 26 nowych, w pełni wyposażonych Pracowni Orange.

Wygraj multimedialną świetlicę dla swojej miejscowości
Wygraj multimedialną świetlicę dla swojej miejscowości20.05.2015 15:04

Wspólnie z mieszkańcami tworzymy nowoczesne miejsca, w których można wzmacniać kompetencje cyfrowe, a także więzi społeczne. Rusza druga edycja programu społecznego Pracownie Orange.

"Bezpiecznie Tu i Tam" - nowy program edukacyjny Orange
"Bezpiecznie Tu i Tam" - nowy program edukacyjny Orange06.05.2015 17:32

Specjalny serwis internetowy, konkurs grantowy oraz działania edukacyjne to odpowiedź Orange na wyzwania związane z zagrożeniami w sieci. Kompleksowy program Bezpiecznie Tu i Tam powstał, aby internet był bezpieczniejszym miejscem, szczególnie dla dzieci.

Strefa wiedzydla prasyZłóż wniosekWolontariusze w akcji
?