Dla mediów - Strona 2 z 8 - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Dla mediów

Dla mediów

Filtrowanie

 • Kobiety w technologiach czyli #MakerWoman

  Aktualności

  Proteza dłoni w druku 3D, regulator oddechu, mobilna scena teatralna… Podczas Maker Woman Day zaprezentowaliśmy prototypy i historie niezwykłych kobiet. W FabLabie nauczyły się nowych rzeczy i stworzyły prototypy produktów. Wiele z nich ma szansę na wdrożenie na rynek, a kompetencje nabyte w projekcie pomogły uczestniczkom na nowo ułożyć swoje zawodowe ścieżki. Poznajcie 36 kreatywnych rozwiązań i projekty, które wyróżniło Miast Stołeczne Warszawa i redakcja Onet Kobieta.

  Czytaj więcej - Kobiety w technologiach czyli #MakerWoman
 • Nowe technologie i 60 kobiet w różnym wieku

  Aktualności

  Osoby zaangażowane w Pracownię Orange w Sokołowsku i Stowarzyszenie Kulturalno-Ekologiczne "Filtrator" mogą poszczycić się edukacyjnym sukcesem. 60 przedstawicielek różnych pokoleń wzięło udział w zajęciach przybliżających nowe technologie.

  Czytaj więcej - Nowe technologie i 60 kobiet w różnym wieku
 • Wspieramy Rowerowy Maj

  Aktualności

  7 maja wystartowała kampania społeczna Rowerowy Maj. Fundacja Orange jest partnerem akcji, a laureaci warszawskiej odsłony kampanii wezmą udział w warsztatach w FabLab powered by Orange.

  Czytaj więcej - Wspieramy Rowerowy Maj
 • Fundacja Orange wspiera kampanię społeczną Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”

  Aktualności

  - Znamy się już od ponad 14 lat, teraz razem chcemy zachęcić dzieciaki do bycia dobrymi kumplami i pokazać im, jak daleko można zajść z przyjacielem u boku. – mówią Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak. Piłkarze reprezentacji Polski są ambasadorami czwartej edycji kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”.

  Czytaj więcej - Fundacja Orange wspiera kampanię społeczną Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”
 • MegaMisja i #SuperKoderzy ponownie zapraszają uczniów z całej Polski do przygody z cyfrowym światem.

  Informacje prasowe

  4 kwietnia ruszyła rekrutacja do dwóch bezpłatnych programów edukacyjnych Fundacji Orange skierowanych do szkół podstawowych: MegaMisja i #SuperKoderzy. Nauczyciele i uczniowie z całej Polski mają szansę poszerzyć grono blisko 800 szkół, które od 3 lat wykorzystują nowoczesne scenariusze lekcji wprowadzające najmłodszych w tajniki technologii. Programy zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

  Czytaj więcej - MegaMisja i #SuperKoderzy ponownie zapraszają uczniów z całej Polski do przygody z cyfrowym światem.