Dla mediów - Strona 2 z 8 - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Dla mediów

Dla mediów

Filtrowanie

 • Warsztaty VR w Pracowni Orange w Cieszanowie

  Informacje prasowe

  Nowy rok w Cieszanowie rozpoczyna się od atrakcji. Pracownia Orange zdobyła drugie miejsce w konkursie „Nasza miejscowość 2050” organizowanym przez Fundację Orange. W nagrodę w Cieszanowie odbędą się warsztaty o kosmosie z użyciem technologii VR, które rozpoczną się już 8 stycznia 2019 roku o 8:30 i potrwają do godziny 14.

  Czytaj więcej - Warsztaty VR w Pracowni Orange w Cieszanowie
 • Spojrzenie w przyszłość w Pracowniach Orange

  Informacje prasowe

  Pracownie Orange to multimedialne świetlice, gdzie każdy bez względu na wiek może rozwinąć swoje multimedialne kompetencje. Podczas tegorocznego Tygodnia Pracowni Orange, Liderzy wspólnie z bywalcami przewidywali przyszłość i rozwój technologii w otaczającej ich rzeczywistości. Swoje pomysły zebrali w prace konkursowe „Nasza miejscowość 2050”. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, takie jak: spotkanie z aktorką Anną Guzik, Robot Photon, warsztaty VR i kurs montażu filmów.

  Czytaj więcej - Spojrzenie w przyszłość w Pracowniach Orange
 • Kobiety w technologiach czyli #MakerWoman

  Aktualności

  Proteza dłoni w druku 3D, regulator oddechu, mobilna scena teatralna… Podczas Maker Woman Day zaprezentowaliśmy prototypy i historie niezwykłych kobiet. W FabLabie nauczyły się nowych rzeczy i stworzyły prototypy produktów. Wiele z nich ma szansę na wdrożenie na rynek, a kompetencje nabyte w projekcie pomogły uczestniczkom na nowo ułożyć swoje zawodowe ścieżki. Poznajcie 36 kreatywnych rozwiązań i projekty, które wyróżniło Miast Stołeczne Warszawa i redakcja Onet Kobieta.

  Czytaj więcej - Kobiety w technologiach czyli #MakerWoman
 • Nowe technologie i 60 kobiet w różnym wieku

  Aktualności

  Osoby zaangażowane w Pracownię Orange w Sokołowsku i Stowarzyszenie Kulturalno-Ekologiczne "Filtrator" mogą poszczycić się edukacyjnym sukcesem. 60 przedstawicielek różnych pokoleń wzięło udział w zajęciach przybliżających nowe technologie.

  Czytaj więcej - Nowe technologie i 60 kobiet w różnym wieku
 • Wspieramy Rowerowy Maj

  Aktualności

  7 maja wystartowała kampania społeczna Rowerowy Maj. Fundacja Orange jest partnerem akcji, a laureaci warszawskiej odsłony kampanii wezmą udział w warsztatach w FabLab powered by Orange.

  Czytaj więcej - Wspieramy Rowerowy Maj
 • Fundacja Orange wspiera kampanię społeczną Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”

  Aktualności

  - Znamy się już od ponad 14 lat, teraz razem chcemy zachęcić dzieciaki do bycia dobrymi kumplami i pokazać im, jak daleko można zajść z przyjacielem u boku. – mówią Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak. Piłkarze reprezentacji Polski są ambasadorami czwartej edycji kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”.

  Czytaj więcej - Fundacja Orange wspiera kampanię społeczną Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”