Aktualności - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Aktualności

Filtrowanie

Filtrowanie aktualności
 • Znamy zwycięzców konkursu edukacyjnego Bezpiecznie Tu i Tam!

  AktualnościMultimediaBezpiecznie Tu i Tam

  Zakończyliśmy zainaugurowany we wrześniu ubiegłego roku Konkurs edukacyjny Bezpiecznie Tu i Tam, którego celem było edukowanie uczniów szkół podstawowych w zakresie bezpiecznego korzystania z internetu i nowych technologii, a także rozwijanie kompetencji rodziców w tej tematyce.

  Czytaj więcej - Znamy zwycięzców konkursu edukacyjnego Bezpiecznie Tu i Tam!
 • 10 tysięcy Mega zadań

  AktualnościAktualności FundacjiMultimediaMegaMisja

  Aktywność szkół zaangażowanych w MegaMisję jest imponująca. Odkrywając jak mądrze i kreatywnie korzystać z nowych mediów, nauczyciele oraz dzieci zrealizowali już w sumie 10 000 zajęć. Dziękujemy za zaangażowanie, jesteście MEGA!

  Czytaj więcej - 10 tysięcy Mega zadań
 • Kto zostanie Liderem Cyfrowej Dostępności?

  Informacje prasoweAktualnościAkademia Orange

  Podczas tegorocznej konferencji Włączenie Cyfrowe organizowanej przez Fundację Widzialni, swój finał będzie miał konkurs Lider Cyfrowej Dostępności. W jury zasiada Ewa Krupa, Prezeska Fundacji Orange.

  Czytaj więcej - Kto zostanie Liderem Cyfrowej Dostępności?
 • Światłowód od Orange dla ponad 4,5 tysiąca szkół

  AktualnościAktualności Fundacji

  W trzy lata Orange Polska podłączy ponad 4,5 tys. szkół do sieci światłowodowej, umożliwiając im korzystanie z internetu o prędkości, co najmniej 100 Mb/s. Dziś operator podpisał w tej sprawie porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Orange wesprze w ten sposób tworzenie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, która ma połączyć wszystkie szkoły w Polsce. Inwestycja zostanie zrealizowana w całości ze środków własnych Orange Polska. Skorzystają z niej szkoły we wszystkich województwach.

  Czytaj więcej - Światłowód od Orange dla ponad 4,5 tysiąca szkół
 • 787 prac w konkursie Bezpiecznie Tu i Tam!

  Bezpiecznie Tu i TamAktualnościBezpiecznie Tu i Tam

  Podsumowaliśmy trzecie i ostatnie zadanie konkursowe pod hasłem „Rywalizacja na multimedia”, w którym uczniowie wcielali się w artystów: piosenkarzy i raperów, a także ekspertów, którzy w niebanalnej i oryginalnej multimedialnej formule popularyzowali zasady bezpieczeństwa w internecie.

  Czytaj więcej - 787 prac w konkursie Bezpiecznie Tu i Tam!
 • Zagraj w karcianą grę edukacyjną!

  AktualnościAktualności Fundacji

  Wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo w internecie zapraszamy do wspólnej zabawy z dzieckiem. Fundacja Orange stworzyła prostą grę, która uczy bezpiecznych zachowań w sieci. Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób, dla dzieci w wieku od 7 lat.

  Czytaj więcej - Zagraj w karcianą grę edukacyjną!
 • Za nami Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

  AktualnościAktualności Fundacji

  „Razem zmieniamy internet na lepsze”– takie hasło przyświecało tegorocznym obchodom DBI w Polsce i ponad 100 krajach na świecie. Z tej okazji 7 lutego w Warszawie odbyła się konferencja z udziałem specjalistów i ekspertów, którzy podzielili się doświadczeniami i przedstawili dobre praktyki w zakresie działań edukacyjnych o bezpieczeństwie dziecka w sieci.

  Czytaj więcej - Za nami Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

My w sieci