Digital Youth Forum 2021 nadchodzi - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Digital Youth Forum 2021 nadchodzi

Digital Youth Forum 2021 nadchodzi

Digital Youth Forum 2021 nadchodzi

Ależ nie możemy się doczekać! Już 10 czerwca odbędzie się kolejna edycja jednego z najciekawszych wydarzeń dla młodzieży. Forum organizowane jest już od 5 lat, a w tym roku – podobnie jak w zeszłym – całkowicie online.

Galeria zdjęć

 • W ostatnim Digital Youth Forum jednocześnie brało udział nawet 20 000 uczniów i uczennic. Nic w tym dziwnego, bo prelekcje były naprawdę niesamowite – a co lepsze, podobnie będzie i tym razem.

   

  Co w programie?

  Tym razem Michał Rogalski, który przez całą pandemię tworzy bazę danych o koronawirusie, z której korzystają dziennikarze, a nawet naukowcy powie o tym, że każdy może zmieniać rzeczywistość.

  Kamil Śliwowski, trener i animator edukacji medialnej i cyfrowej, opowie o nawykach i trikach, które zwiększają bezpieczeństwo w sieci.

  Będzie też wywiad z Hanią Sywulą, twórczynią psychologicznego kanału Hania Es, autorką książki „W głowie się poprzewracało.

  Zuzanna Kracz, aktywistka na rzecz praw człowieka, poruszy temat sojusznictwa.

  Jan Gawroński, jeden z bohaterów Young Power, a także osoba z zaburzeniami ze spektrum autyzmu zaplanował prelekcję pod tytułem „Różnorodny JA”.

  Będzie też o walce z nierównościami społecznymi – reprezentanci kampanii społecznej „Pokaż to” opowiedzą o wspólnym przekraczaniu granic.

  Wystąpią też wolontariusze Łódzkiego Uniwersytetu Dziecięcego Politechniki Łódzkiej, a na koniec będzie wywiad z Marcinem Maciejczakiem i krótki koncert.

  Dużo w jednym dniu, co?

  Jak dołączyć?

  Na wydarzenie można zarejestrować całą klasę nauczyciel. Możesz to zrobić na stronie wydarzenia: digitalyouth.pl. Dzięki rejestracji szkoła otrzyma również scenariusz zajęć (wariant stacjonarny i zdalny), certyfikat udziału oraz możliwość udziału w konkursach.

  To co?

  Widzimy się 10 czerwca?

   

   

  Autor:

  Opublikował: Fundacja Orange