Zajrzyj do przyszłości w Pracowniach Orange - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Zajrzyj do przyszłości w Pracowniach Orange

Zajrzyj do przyszłości w Pracowniach Orange

Zajrzyj do przyszłości w Pracowniach Orange

Od 28 listopada do 5 grudnia w 40 Pracowniach Orange w całej Polsce odbędą się wyjątkowe warsztaty i zajęcia. Sprawdź, gdzie i co będzie się działo.

Galeria zdjęć

  • Na tegoroczny Tydzień Pracowni Orange zapraszamy pod hasłem Cyfrowych Andrzejek, podczas których każdy odwiedzający multimedialne świetlice stanie przed szansą poznania przyszłości, swojej i nie tylko ;)

    Organizujemy zajęcia ze świadomego i bezpiecznego poruszania się w internecie, warsztaty z podstaw projektowania graficznego, czyli jak stworzyć kartkę świąteczną przy użyciu programu komputerowego – zajawia Dominika Staniaszek z Kozerek (woj. mazowieckie). Warto wiedzieć, że w każdej z 40 Pracowni czekają na Was unikalne atrakcje.

    Wydarzenia organizowane przez nas między 28 listopada a 5 grudnia to znakomity pretekst aby odwiedzić Pracownię po raz pierwszy lub wziąć udział we wspólnych zajęciach po długiej przerwie. Przypominamy zarazem, że każda z Pracowni Orange organizuje własne wydarzenia przez cały rok.

    Poniżej lista Pracowni Orange do których zapraszamy. Zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony PracownieOrange.pl.

    Te pracownie warto odwiedzić między 28 listopada a 5 grudnia (kliknij w nazwę miejscowości, aby przejść na fanpage Pracowni):

    1. Brodnica, Nad Drwęcą 30 87-300 
    2. Bulkow, ul. Szkolna 5/4, 09-454 
    3. Bytów, ul. Zamkowa 2, 77-100 
    4. Chmielno, ul. Gryfa Pomorskiego 20, 83-333
    5. Cieszanów, ul. Kościuszki 6, 37-611
    6. Ćmińsk, ul. Światełek 44, 26-085 Miedziana Góra
    7. Czarne,       
    8. Dubiny, ul. Główna 116, 17-200 Gubiny     
    9. Golesze Duże, Golesze Duże 24, 97-320 Wolbórz  
    10. Huszlew, Huszlew 113, 08-206 Huszlew
    11. Kołczygłowy, ul. Szkolna 1, 77-140 Kołczygłowy
    12. Koło, J.Słowackiego 5, 62-600 Koło
    13. Kotórz Wielki, ul. Opolska 15, 46-045 Kotórz Wielki
    14. Kozerki, ul. Marsa 37, 05-825 Kozerki
    15. Kranów, Kranów 39A, 26-021 Daleszyce     
    16. Laski, Laski 20, 05-660 Warka
    17. Lgota Mokrzesz, ul. Długa 35, 42-350 Lgota Mokrzesz
    18. Lisewo, ul. Toruńska 15, 86-230 Lisewo  
    19. Łodygowice, ul. Rzemieślnicza 4, 34-325 Łodygowice
    20. Łomnica Zdrój, Łomnica Zdrój 571, 3-351 Łomnica Zdrój
    21. Michniów, Michniów 20B, 26-130 Suchedniów
    22. Nowogard, Plac Wolności 8, 72-200 Nowogard
    23. Ostrów Lubelski, ul. Partyzantów 14, 21-110 Ostrów Lubelski   
    24. Pęchratka, Pęchratka Polska 55, 18-305 Szumowo
    25. Poręba, ul. Mickiewicza 2, 42-480 Poręba
    26. Przededworze, Przededworze 101a, 26-020 Przededworze
    27. Przedmoście, ul. Szkolna 17, 67-210 Przedmoście        
    28. Ryczywół, ul. Osiedlowa 5 Ryczywół, 26-900 Kozienice
    29. Rytel, ul. Księdza A. Kowalkowskiego 11, 89-642 Rytel
    30. Skąpe, Skąpe 26A, 87-140 Chełmża     
    31. Strzegom, Krótka 6, 58-150 Strzegom
    32. Szczawne, Szczawne 32, 38-542 Rzepedź
    33. Tarnowska Wola, Tarnowska Wola 5, 97-217 Lubochnia    
    34. Trzydnik Duży, Trzydnik Duży 3, 23-230 Trzydnik Duży           
    35. Wierzbica, Wierzbica 14-120 
    36. Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie
    37. Zajączków, Zajączków 88A, 26-065 Piekoszów  
    38. Zakrzówek, ul. Żeromskiego 24B, 23-213 Zakrzówek
    39. Zbiersk Cukrownia, Zbiersk Cukrownia 114, 62-830 Zbiersk
    40. Złotoryja, Konopnickiej 22, 59-500 Złotoryja 

    Do zobaczenia!