Wypełnij PIT i przekaż 1% Fundacji Orange! - Fundacja Orange

Wypełnij PIT i przekaż 1% Fundacji Orange!

Twój 1% pomoże jeszcze bardziej rozwinąć nasze autorskie programy, dzięki którym rozwijamy kompetencje cyfrowe dzieci i młodzieży, niezbędne do funkcjonowania w społeczeństwie XXI wieku.

Wypełnij deklarację ONLINE Pobierz bezpłatny PROGRAM

1% podatku dla Fundacji Orange

Nasz KRS: 0000241397

Jak przekazać jeden procent? To bardzo proste!

Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce formularza zeznania podatkowego wpiszesz:
• numer KRS: 0000241397
• kwotę 1% swojego podatku

Następnie w ustawowym terminie musisz złożyć zeznanie podatkowe w swoim urzędzie skarbowym (do 30 kwietnia 2017 r.) PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-39.

Jeśli zajdzie taka potrzeba i złożysz korektę zeznania rocznego w terminie do 30 czerwca 2017 r. (albo do 31 marca 2017 r. odnośnie PIT-28), to również możesz wskazać 1% i kwota zostanie przekazana zgodnie z deklaracją korygującą.

Kwoty 1% podatku nie wpłacasz sam na konto bankowe Fundacji Orange. Na podstawie Twojego zeznania podatkowego naczelnik urzędu skarbowego sam przekaże pieniądze organizacji w lipcu lub sierpniu 2017 r.

Pobierz formularze PIT:

Pamiętaj: jesteś wśród osób, dzięki którym pomogliśmy już przeszło 450 tys. dzieciom i młodzieży!

Zobacz nasze aktualne programy: fundacja.orange.pl/nasze-programy

Poprzez udostępnienie aplikacji Fundacja Orange nie świadczy doradztwa podatkowego i nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość działania aplikacji. Skorzystanie z aplikacji odbywa się na wyłączne ryzyko i odpowiedzialność użytkownika.

Producentem i właścicielem oprogramowania jest firma PITax.pl Łatwe podatki sp. z o.o.