Rekrutacja do Pracowni Orange - z honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji - startuje 10 sierpnia! - Fundacja Orange

Ministerstwo Cyfryzacji objęło patronatem honorowym 3 edycję jednego z naszych flagowych programów.

W ramach Pracowni Orange Fundacja umożliwia lokalnym grupom inicjatywnym stworzenie we własnych miejscowościach i wsiach multimedialnych przestrzeni. W całej Polsce powstało ich już 77. Każdą wyposażyliśmy w komputery, bezpłatny internet, konsolę do gier, telewizor LCD i meble. Fundacja Orange pomaga liderom Pracowni prowadzić świetlice, urozmaicać ich ofertę i działać na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. Organizujemy dla nich szkolenia, webinaria, tutoringi i oferujemy granty na realizację projektów społecznych i edukacyjnych.

Już 10 sierpnia startuje rekrutacja do kolejnej, 3 edycji programu. W ten sposób pomożemy stworzyć 25 zupełnie nowych Pracowni.

Śledźcie nasze kanały, aby być na bieżąco.