KONKURS "Story Waszej Szkoły": znamy zwycięską szkołę! - Aktualności - Fundacja Orange

KONKURS "Story Waszej Szkoły": znamy zwycięską szkołę!

Zakończył się konkurs dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do zwycięskiej trafi grafika autorstwa Why-Ducka i konsola PlayStation 4 z grami.

Nagroda główna trafia do X Liceum Ogólnokształcącego im. I.J. Paderewskiego w Katowicach. 9 pozostałych szkół, których prace opublikowaliśmy na łamach fanpage'a Fundacji Orange, otrzymają drony. Brawa!

4 kroki do nagrody, czyli ZASADY:

1/ Od 23 maja do 6 czerwca (godzina 14:59) czekaliśmy na prace graficzne zgłoszone w imieniu dowolnej szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej, które pokazują jak nowe technologie wpływają na życie Waszej szkoły.

2/ 6 czerwca na fanpage Fundacji Orange pojawiła się galeria stworzona z 10 naszych zdaniem najlepszych prac.

3/ Do 12 czerwca (godzina 14:59) mogliście głosować lajkami na prace, które Wam się najbardziej podobają.

4/ Szkoła, której praca zdobyła najwięcej polubień wygrywa płótno Why-Ducka „Story Waszej Szkoły” oraz konsolę PlayStation 4 w zestawie z trzema grami. Szkoły, które wylądowały na miejscach 2-10 zgarniają po niesamowitym dronie, który pozwoli między innymi nagrywać wideo.

[REGULAMIN KONKURSU]