Gry, które uczą - Aktualności - Fundacja Orange
Pomiń nawigację

Aktualności

Gry, które uczą

Jesteśmy partnerem jedynego w Polsce Forum Aplikacji i Gier Mobilnych, które odbędzie się w Warszawie już 4 października.

FAM to bezpłatne, jednodniowe wydarzenie skierowane do osób i instytucji, które chcą wykorzystywać potencjał nowych technologii, poszukują inspiracji i praktycznych rozwiązań ułatwiających dostęp do kultury. FAM jest także przestrzenią dla środowisk skupiających artystów, programistów i projektantów tworzących rozwiązania dla dobra wspólnego oraz dla wszystkich osób, które pasjonują się edukacją i kulturą.

W tym roku tematami przewodnimi FAM będą: gamifikacja w edukacji, projektowanie i prototypowanie gier mobile, digital storytelling, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość i ich zastosowanie w rozwoju człowieka, niezależnie od wieku i umiejętności.

Podczas eventu będziecie mieli szansę dowiedzieć się więcej także o naszej aplikacji - MegaMisji z Psotnikiem, którą za darmo pobierzecie w Apple Store i Google Play.

- FAM to cały dzień pełen atrakcji. Odbędą się m.in. warsztaty, dyskusje, wymiana doświadczeń i wiedzy na temat trendów w mobilnej edukacji i kulturze, prezentacje i pokazy mobile - mówi Paulina Jędrzejewska, kuratorka tegorocznego FAM.

Wydarzenie odbędzie się 4 października 2018 r., w godzinach 11:00-17:00, w warszawskiej Przestrzeni from Facebook, na ul. Koszykowej 61.

Więcej informacji: www.fam.cultureshock.pl