Aktualności - Fundacja Orange

Otwórz / zamknij menu mobilne

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Aktualności

Filtrowanie

Filtrowanie aktualności
 • 787 prac w konkursie Bezpiecznie Tu i Tam!

  Bezpiecznie Tu i TamAktualnościBezpiecznie Tu i Tam

  Podsumowaliśmy trzecie i ostatnie zadanie konkursowe pod hasłem „Rywalizacja na multimedia”, w którym uczniowie wcielali się w artystów: piosenkarzy i raperów, a także ekspertów, którzy w niebanalnej i oryginalnej multimedialnej formule popularyzowali zasady bezpieczeństwa w internecie.

  Czytaj więcej - 787 prac w konkursie Bezpiecznie Tu i Tam!
 • Zagraj w karcianą grę edukacyjną!

  AktualnościAktualności Fundacji

  Wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo w internecie zapraszamy do wspólnej zabawy z dzieckiem. Fundacja Orange stworzyła prostą grę, która uczy bezpiecznych zachowań w sieci. Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób, dla dzieci w wieku od 7 lat.

  Czytaj więcej - Zagraj w karcianą grę edukacyjną!
 • Za nami Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

  AktualnościAktualności Fundacji

  „Razem zmieniamy internet na lepsze”– takie hasło przyświecało tegorocznym obchodom DBI w Polsce i ponad 100 krajach na świecie. Z tej okazji 7 lutego w Warszawie odbyła się konferencja z udziałem specjalistów i ekspertów, którzy podzielili się doświadczeniami i przedstawili dobre praktyki w zakresie działań edukacyjnych o bezpieczeństwie dziecka w sieci.

  Czytaj więcej - Za nami Dzień Bezpiecznego Internetu 2017
 • Walczymy o European Business Award

  AktualnościAktualności Fundacji

  Orange Polska bierze udział w prestiżowym konkursie The European Business Awards. Pierwszy etap konkursu już zakończony – firma uzyskała tytuł National Champion w kategorii Environmental & Corporate Sustainability. Teraz firma walczy w gronie liderów europejskiego biznesu o specjalną nagrodę internautów, przyznawaną w wyniku publicznego głosowania online.

  Czytaj więcej - Walczymy o European Business Award
 • Wypełnij PIT i przekaż 1% Fundacji Orange!

  AktualnościAktualności Fundacji

  Twój 1% pomoże jeszcze bardziej rozwinąć nasze autorskie programy, dzięki którym rozwijamy kompetencje cyfrowe dzieci i młodzieży, niezbędne do funkcjonowania w społeczeństwie XXI wieku.

  Czytaj więcej - Wypełnij PIT i przekaż 1% Fundacji Orange!
 • #SuperKoderzy nagrodzeni przez Komisję Europejską

  AktualnościInne programy#SuperKoderzy

  Program #SuperKoderzy otrzymał prestiżową nagrodę European Digital Skills 2016, przyznawaną przez Komisję Europejską. Jesteśmy numerem 1 w kategorii Digital skills for all. Wszystkich zgłoszonych projektów było aż 258.

  Czytaj więcej - #SuperKoderzy nagrodzeni przez Komisję Europejską

My w sieci